>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
everto 20,2K

everto

Użytkownik
David P. - Sriram S. (74.5)powyzej kurs 1,8 sts
ilość punktów w 1 secie
David P. - Sriram S. (17.5) powyzej kurs 1.55
ilość punktów w 1 secie
David P. - Sriram S. powyzej (18.5) kurs 1,8
tenis stolowy
 
adik1992 428,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj brakło niewiele, dziś próbuje takie coś
Zenit 3:0 @1,45 wczoraj było 2,15
Bełchatów DW 2:0 po dwóch setach @1,75
Drezno +1,5 seta @1,97
Perugia - Lube DW 1:1 po dwóch setach @1,9
Polkowice - Kursk over 143,5 @1,4
AKO:13,30
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Kerstin Peckl pięknie utrzymywała cały set, miała piłkę meczową, potem obroniła BP, znów piłka meczowa i koniec końców połamana. W międzyczasie jeszcze przeciwniczka chyba medical. Znając życie teraz zostanie poskładana jak japoński taboret i wcale mnie nie zdziwi 5:7 a 4,15 w grze...
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
mam szybkie pytanie kupilem paysafe na vkw i nagle m wyskakuje jakis komunikat, ze nie moge tego nigdzie zrealizowac bo nie zostal kupiony w tym kraju w ktorym konto zostalo zalozone, no przeciez kur.. w Albanii tego nie kupilem a konta nie zakladalem w Gruzji. My to chyba juz zyjemy jak w Misiu a matka siedzi z tyłu. ma ktos jakis pomysl? z gory dzieki i sorry za spam
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Kerstin Peckl pięknie utrzymywała cały set, miała piłkę meczową, potem obroniła BP, znów piłka meczowa i koniec końców połamana. W międzyczasie jeszcze przeciwniczka chyba medical. Znając życie teraz zostanie poskładana jak japoński taboret i wcale mnie nie zdziwi 5:7 a 4,15 w grze...
Z 30:0 w 12. gemie...
Call me Mystic Mac...
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
mam szybkie pytanie kupilem paysafe na vkw i nagle m wyskakuje jakis komunikat, ze nie moge tego nigdzie zrealizowac bo nie zostal kupiony w tym kraju w ktorym konto zostalo zalozone, no przeciez kur.. w Albanii tego nie kupilem a konta nie zakladalem w Gruzji. My to chyba juz zyjemy jak w Misiu a matka siedzi z tyłu. ma ktos jakis pomysl? z gory dzieki i sorry za spam
Pewnie kupiłeś w innej walucie i tyle, wejdź sobie na przelicznik walutowy na stronie paysafecard, zobacz, ile wart jest ten kod i wpłać przez paysafecard do bukmachera dokładnie taką kwotę. Kody np. w euro nie mogą być doładowane do konta psc, ale możesz nimi normalnie zapłacić kupując coś w sklepie internetowym dającym taką możliwość albo wlaśnie do bukmachera ;) Przy wpłacie jak Cię przeniesie do logowania na stronę paysafecard masz wyżej opcję &quot;wprowadź kod&quot;, czy coś takiego, żeby wpisać kod bez logowania do konta i bez problemu przejdzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom