>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
PATRZYŁEM NA TABELE I ostatnie mecze między nimi to dynamo wygrywało
Ale Ruskie robią przekrety bo już przegrywają ,jeszcze mam Hokeja w grze
Finki 1-0 a mma overy 4,5 i 5,5 i musi wejsć
Bandy gram ruskie na ryzyko ,a hokej bardziej lubie ,bo on mi sprzyja
Pozdrawiam i czekam na Dynamo az wygra jak nie to trudno ,Hokeje w grze
Polska-Japonia 1 wejdzie Polacy dobrzy są jak węgry pokonali i to wysoko to z Japonią tez dadzą rade
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ale wczoraj hajs przeleciał przez palce to po prostu.... W STS był zakład &quot;Co się wydarzy jako pierwsze&quot; (pierwsza połowa) A; gol 1,95 B; kartka @ileś tam, C; zmiana 10,00 D: koniec 1 połowy 9,00
przynajmniej z 2 koła na lekko robisz w 45 minut bo te mongoły przecież nic nie grały do przodu, kartki żadnej w całym meczu, chociaż Góral jeździł parę razy na dupie. Zajebiście, że teraz o tym sobie przypomniałem.
Ale sam zakład zajebisty pod te wszystkie towarzyskie
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
No kartek to mógł podyktować kilka na pewno no ale,że towarzyski to nic nie pokazywał, Jednak jakoś rozdysponować między zmianą(możliwa jakaś kontuzja) a końcem połowy no i świetna kasa do zarobienia. Wczoraj na rogach Japonii fajnie się wzbogaciłem, 3-1 do przerwy dla Brazylii w rogach, ale tylko i wyłącznie po kontrach nabite a Japonia sukcesywnie atakiem pozycyjnym dobiłą chyba do 6:3, kursy tam latały takie na Japonie w tym względzie,że masakra.
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj Stefan mi przypomniał o tasiemkach to dziś zagrałem takie ako w fortunie bardziej dla zabawy bo nic konkretnego nie widzę
Parmentier +1,5 seta @1,4
Lottner +1,5 seta @1,58
Mińsk +27,5 @1,43 siatkówka kobiet
Cannes -77,5 pkt@1,55 siaktówka kobiet
Mulhouse win @1,52
Turcja -77,5 pkt @1,58 kosz kobiet
Czarnogóra -79,5 pkt @1,62
Francja -80,5 pkt @1,54
Hiszpania -82,5 @1,62
AKO 47,59 i poszło za sto. Zobaczymy co z tego będzie
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
No kartek to mógł podyktować kilka na pewno no ale,że towarzyski to nic nie pokazywał, Jednak jakoś rozdysponować między zmianą(możliwa jakaś kontuzja) a końcem połowy no i świetna kasa do zarobienia.
Pewnie, że tak. Wszystkie mecze nie wejdą tak łatwo, ale wszystko się zmienia. Szkolenia pod sędziów są w kierunku mega underów jak to było przykładowo w Brazylii na MŚ.
Przepis na MŚ w Rosji. Grasz 10 takich połówek w meczach typu Iran-Peru, Panama-Afryka i innych badziewiach. Niech wejdzie 1 na 10 to masz minimalną stratą. 2 na 10 już dobry zysk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom