>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Niema co towarzyskich grać :mad:
swieta racja Tomku u mnie wczoraj o jedno piwko za duzo i skusilem sie na ten Urugwaj, a po obejrzeniu meczu,ktory byl tak ciekawy jak obrady sejmu stwierdzam, ze juz nigdy nie rusze towarzyskiej gry
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
jak czułem Dynamo w dupe
ALE FINKI OVER 5,5 POKRYŁY 2.30 kurs ,to jestem z Hokeja udany
Jeszcze Polska -1 1.65 i 1 i over 4,5 pograłem
i Floorbal na 15 Tps myśle że można grać go są dobrzy ,Clasik też lider wszystko wygrywa ,umnie jeszce nie dali tego w ofercie
Pozdrawiam i w Poniedziałek Gram Mexyk po tym co pokazali z BELGIĄ TO POTRAFIĄ strzelać
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Zagłębie II - Polkowice (1:0) @1,91
Doszły mnie słuchy, że w Zagłębiu gra kilku zawodników z I zespołu i do tego taki kurs po 1 połowie i przy ich prowadzeniu ja biorę za 2j ;)
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
jak czułem Dynamo w dupe
ALE FINKI OVER 5,5 POKRYŁY 2.30 kurs ,to jestem z Hokeja udany
Jeszcze Polska -1 1.65 i 1 i over 4,5 pograłem
i Floorbal na 15 Tps myśle że można grać go są dobrzy ,Clasik też lider wszystko wygrywa ,umnie jeszce nie dali tego w ofercie
Pozdrawiam i w Poniedziałek Gram Mexyk po tym co pokazali z BELGIĄ TO POTRAFIĄ strzelać
Tomku, nie wiem jak z Twoją skutecznością, ale postaraj się o większą przejrzystość postów, bo naprawdę ciężko cokolwiek rozczytać.
Zdrówka i jeszcze raz dużo pieniędzy! ????
 
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
jak czułem Dynamo w dupe
ALE FINKI OVER 5,5 POKRYŁY 2.30 kurs ,to jestem z Hokeja udany
Jeszcze Polska -1 1.65 i 1 i over 4,5 pograłem
i Floorbal na 15 Tps myśle że można grać go są dobrzy ,Clasik też lider wszystko wygrywa ,umnie jeszce nie dali tego w ofercie
Pozdrawiam i w Poniedziałek Gram Mexyk po tym co pokazali z BELGIĄ TO POTRAFIĄ strzelać
Dynamo broni rezerwowym goalie, tez sie dalem nabrac;/ ale moze na OT wyciagna, maja potecjal strzelecki
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Zagłębie II - Polkowice (1:0) @1,91
Doszły mnie słuchy, że w Zagłębiu gra kilku zawodników z I zespołu i do tego taki kurs po 1 połowie i przy ich prowadzeniu ja biorę za 2j ;)
A konkretnie czterech. Tuszyński, Mazek, Tosik i Buksa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom