>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Leganes ma dobry bilans, bo wygrało z Bilbao (11), Malagą (20), Las Palmas (18), remis z Gironą (15) u siebie...
Sevilla to weźmie, może nie jest w szczycie formy, ale u siebie zawsze mocna
To wjezdzaj grubo ;)
Ja mam stawkę adekwatną do ryzyka ????
A nóż się uda
Leganes ma dobry bilans, bo wygrało z Bilbao (11), Malagą (20), Las Palmas (18), remis z Gironą (15) u siebie...
Sevilla to weźmie, może nie jest w szczycie formy, ale u siebie zawsze mocna
To wjezdzaj grubo ;)
Ja mam stawkę adekwatną do ryzyka ????
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk4MDE3NzAxODA4NjMwMToy2%2BKzYDKRjMgQcIU%3D&amp;amp;kind=MAIN
A nóż się uda :p
A co tu sie mi teraz odtenteges? ????
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
NHL
Tampa Bay (razem z OT) @1.60
Florida (razem z OT) @1.65
AKO @2.64
Na pewno bym Tampy nie grał na ich win. To że 8-1-1 bilans i plaga kontuzji w Anaheim mało mnie przekonuje, a do tego Budaj w bramce który zagra dopiero drugi mecz w tym sezonie. Zdecydowanie inny pomysł jest na ten mecz
 
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
ja tam wole pojsc bardziej hardcorowo i gram tak:
Orlando✅
@3✅
OKC⛔
Rockets✅
ako @3,1⛔
Nie byla zla nocka, dzieki Orlando spory plus, po raz kolejny Oklahoma mnie zawodzi, wiedzialem ze Butler zagra, ale i tak bylem pewien ze po raz drugi z rzędu z T-wolves nie przegrają.
Na dziś stawiam na Lakers @6, kurs ostro przesadzony, Utah to nie jest nic specjalnego, odszedl Hayward, jeszcze na rozegraniu mają Rubio, który nie umie rzucać. Utah jest lekkim faworytem i to wszystko, ja tu ich wielkiej przewagi nie widze, a moze Ball zagra dzisiaj super mecz?
Jeszcze chyba zagram:
Rockets + Boston
@4,3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom