>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Boston Over 193.5 @ 1.91 ✅
Minn - 3 @ 1.91 Zwrot
Min Under 215.5 @ 1.91 ⛔
Pelicans Under 223.5 @ 1.91 ✅
Utah over 190.5 @ 1.91 ✅
Wszystko w 5Dimes. Ako: 25.41
Grasz taki kupon a jutro opalasz sie na Bora Bora...ilosc gwiazdek w hotelu to juz w zaleznosci jaka stawke zagrasz:p
Niestety 2 stawki na minus i bora bora nie tym razem.Tylko Boston bylo value, reszta sam syf.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
pelikany 214 rzuciły
Racja, cos mi sie poj...sorry.
@Up, bez przesady. Houston chyba 13 na 45 troje, slabo jak na nich u siebie. bardziej przegrana houston niz wygrana 76ers. 76ers 10 trojek na 24...ot cala wygrana 76ers.
Gdyby Houston mialo 41.7% z trojek(18), to wynik spotkania bylby 122:115...a wiec 7 pkt roznicy czyli na styk z handicapem w pre.
P.S. Utah tez nie ogarnelo 1szej kwarty...Portland tez nie ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Gsw 74:57nie moglo byc inaczej ????
Raptors -11.5 @ 1.87 tym razem za stala stawke.
99:85....i ladnie siado ale na styk. Rzucilby trojke na koniec i bylo by 11...i bylby normalnie Siwy Dym!

P.S. Utah jednak 193 pkt a wiec plus. Min zwrot i kurde ten under. moglo byc 2.5k bo na -3 bylby zwrot eh.No nic nastepnym razem moze sie uda Bora Bora ????
Nocka na plus stawke. Nie jest zle.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Jeszcze sprobuje u 250.5 w gsw @ 1.95 za stawke
141:113..Niestety minus. nabijanie punktow przez glupote, zero defensywy. Powinni pomyslec nad wprowadzeniem reguly ze jak jest 2 min do konca a wynik wiecej niz 21 pkt roznicy, to koncza gre ????
Nocka na zero.
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
ATP open dzięki ;) wybrałem 3 typy z tej listy:

Boston Over 193.5 @ 1.91 ✅

Minn - 3 @ 1.91
Min Under 215.5 @ 1.91
Pelicans Under 223.5 @ 1.91✅
Utah over 190.5 @ 1.91✅

Odpuściłem Wilki mimo, że znawcą NBA się nie czuję to miałem nosa.
Ako wyniosło 7,07 grałem w Óni.
Dzięki jeszcze raz !!!!
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
zobaczymy wczoraj też powinienem mieć racje i dupa zobaczymy :] ale jestem dobrej myśli
Vandeweghe za dużo błędów robi, a Peng regularnie. Widać że Amerykańce pod koniec sezonu straszną kichę grają, wczoraj Harrison i Johnson, w deblu Querrey i Isner, Shapovalov też średnio (wiem że Kanadyjczyk). Albo im się nie chce grać albo kondycyjnie nie dają rady.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Vandeweghe za dużo błędów robi, a Peng regularnie. Widać że Amerykańce pod koniec sezonu straszną kichę grają, wczoraj Harrison i Johnson, w deblu Querrey i Isner, Shapovalov też średnio (wiem że Kanadyjczyk). Albo im się nie chce grać albo kondycyjnie nie dają rady.
Co Tobą kierowało, że dodałeś Coco do kuponu? Przecież Chinka u siebie, wiadomo że jej mega zależy, a Coco to typ tenisistki, która woli wielkie szlemy, a na takie turnieje ma....wiadomo co ;) Ja pobrałem lekko Chinkę, oby wymęczyła.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Co Tobą kierowało, że dodałeś Coco do kuponu? Przecież Chinka u siebie, wiadomo że jej mega zależy, a Coco to typ tenisistki, która woli wielkie szlemy, a na takie turnieje ma....wiadomo co ;) Ja pobrałem lekko Chinkę, oby wymęczyła.
Chyba wiara w to, że podejdzie do turnieju na poważnie... a tak serio Peng dobrze trzyma serwis, liczyłem na returny ze strony Coco, ale ona ma problemy nawet ze swoim podaniem.
EDIT
Peng puszcza przewagę z niczego...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom