>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [67]

Status
Zamknięty.
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
witam,
mam prośbę ma ktoś może zapisaną stronę internetową ze streamami? Z tego co pamiętam była ona rosyjska, były tam praktycznie wszystkie wydarzenia sportowe w średniej jakości i szły one przez jakiegoś rosyjskiego buka. Strona wyglądała tak, że po lewej było wideo a po prawej wybór dyscypliny i spotkania. Bardzo proszę o link do tej strony - z pewnością dużo osób tutaj jej używa. Pzdr
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
witam,
mam prośbę ma ktoś może zapisaną stronę internetową ze streamami? Z tego co pamiętam była ona rosyjska, były tam praktycznie wszystkie wydarzenia sportowe w średniej jakości i szły one przez jakiegoś rosyjskiego buka. Strona wyglądała tak, że po lewej było wideo a po prawej wybór dyscypliny i spotkania. Bardzo proszę o link do tej strony - z pewnością dużo osób tutaj jej używa. Pzdr
http://videostream.dn.ua/videopage/videoPage.php?g=dmx4aXdoK2FzaG5mcWhv&amp;amp;c=en&amp;amp;i=eWlwYWRpcGJxZw%E2%84%96f%E2%84%96f
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
witam,
mam prośbę ma ktoś może zapisaną stronę internetową ze streamami? Z tego co pamiętam była ona rosyjska, były tam praktycznie wszystkie wydarzenia sportowe w średniej jakości i szły one przez jakiegoś rosyjskiego buka. Strona wyglądała tak, że po lewej było wideo a po prawej wybór dyscypliny i spotkania. Bardzo proszę o link do tej strony - z pewnością dużo osób tutaj jej używa. Pzdr
http://livetv.sx/pl/
tu też jest dużo meczyków
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Na jakiej stronie/aplikacji Bede mogl ogladac na telefonie mecz Atletico vs Barca?
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Fonte dobrze ci szło w Hokeja ,trza było zostać przynim bo jesteś dobry z niego
Jak się zaopatrujecie Wks-wisła ja wale 1 i 1,5 ,a sporo ludków ,ładuje 2,5 dlamnie cieżki meczyk to jest na gole
Pozdrawiam ????
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
Powiem tak wyjdzie mecz Carlitosowi i Slask z slabym Wrablem może mieć spory problem znowu Wisła gra bez Valeza ale jeżeli Lonch i Basha zagrają dobrze to oni będą mieli srodek. Z kolei jeżeli zle agraja i będą duze przestrzenie miedzy formacjami Wisły to Slaski ich zje. Dla mnie tam wszytsko sie może wydarzyć chociaż jak wyjdzie Wisła 4-4-2 to bym gral w ich strone
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Powiem tak wyjdzie mecz Carlitosowi i Slask z slabym Wrablem może mieć spory problem znowu Wisła gra bez Valeza ale jeżeli Lonch i Basha zagrają dobrze to oni będą mieli srodek. Z kolei jeżeli zle agraja i będą duze przestrzenie miedzy formacjami Wisły to Slaski ich zje. Dla mnie tam wszytsko sie może wydarzyć chociaż jak wyjdzie Wisła 4-4-2 to bym gral w ich strone
Dziękuje to lepiej Pograć overka 1,5 i 1x ale ja czuje że Wks wygra mom zdaniem tak może być 1-0 ,zobaczymy przed 21 ,będziemy oglądać z ciekawości
Pozdrawiam I dziekuje za opinie ???? ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Gdybym nie próbował nowych rzeczy to byłbym tutaj użytkownikiem takim jak 96% z tego forum.
Rozumiem ,trza nieraz coś nowego spróbować ,masz rację ,ja też czasem coś zagram nie w moim stylu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom