>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Ja pierdole, Mayer co za patałach... połamał się z 40:15, pierwszy BP - okej, super serwis Zoppa, drugi - przewaga sytuacyjna, dwa razy mega trudne odbicie Zoppa i dobre posunięcie - skrót, bo Zopp był daleko za kortem, ale skrót z FH w siatkę... [*].
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Mayer to jest jednak rozdziaw, te jego granie z wykrzywianiem ręki ze zgientym łokciem, albo podskoki na jednej nodze zamiast małych kroczków... Technika rodem z podwórka, ale tym stylem coś tam ugral zawsze
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
szczerze to mnie to nie interere na razie jest spokój jak coś wyniknie to wtedy bd się martwić, teraz się nie boję :cool::cool:
Kumpel wypłacał niedługo po ustawie, jakoś w maju 2k i też u niego cisza. Ludzie obsrani, a o wezwaniach cisza. Co prawda wszystko utrudnili, ale kto mądrzejszy to i tak sobie poradzi, są jakieś alternatywy.
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Kumpel wypłacał niedługo po ustawie, jakoś w maju 2k i też u niego cisza. Ludzie obsrani, a o wezwaniach cisza. Co prawda wszystko utrudnili, ale kto mądrzejszy to i tak sobie poradzi, są jakieś alternatywy.
No tak, ale to z Bahem też wyszło nagle i zaczęła się lawina wezwań
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Kumpel wypłacał niedługo po ustawie, jakoś w maju 2k i też u niego cisza. Ludzie obsrani, a o wezwaniach cisza. Co prawda wszystko utrudnili, ale kto mądrzejszy to i tak sobie poradzi, są jakieś alternatywy.
Jak na moje to wprowadzili ustawę ale jeśli chodzi o ściganie tego to mają w dupie bo to zostały już pojedyńcze przypadki bo reszta obsrana i do fortuny lata ????
 
ferdzio1 80,8K

ferdzio1

Użytkownik
Kumpel wypłacał niedługo po ustawie, jakoś w maju 2k i też u niego cisza. Ludzie obsrani, a o wezwaniach cisza. Co prawda wszystko utrudnili, ale kto mądrzejszy to i tak sobie poradzi, są jakieś alternatywy.
Najgorsze to będzie jak zrobi kilkanascie takich przelewów i za 2-3 lata celny się tym zajmie. Bo traktują to jako nielegalny dochód i 100 % podatku naliczają
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom