>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
chociaz debel wygral slabe to pocieszenie.
wracajc do dnia wczorajszego fajnie sie pogrywa przeciwko Robson bo bukmacherzy nadal wystawiaja na nia kursy jakby byla faworytka, a co byla dzisaj warta Erakovic to pokazala z Marand, sam sie nacialem na ten mecz w sumie wiec nie hejtuje nikogo ???? co dala Robson to dzisaj zabrala Erakovic, juz wczoraj sie meczyla z krewniaczka ksieznej i powinno mi to dac do myslenia, po fakcie to jednak po fakcie.
 
S 431

strike

Użytkownik
Panowie u jakich normalnych buków można teraz grać bez przypału? Bo mam już dość oszukiwania przez polskie buki i złodziejskiego podatku. W którym buku zostaliście i czy nie mieliście problemów przy wypłacie większych kwot po pare tysi?
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Panowie u jakich normalnych buków można teraz grać bez przypału? Bo mam już dość oszukiwania przez polskie buki i złodziejskiego podatku. W którym buku zostaliście i czy nie mieliście problemów przy wypłacie większych kwot po pare tysi?
del
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Ta Rumunia jest przepiękna, ostatnie 15 min meczu to może z 8 minut gry i 8 minut przerw bo ktoś ciagle leżałna boisku, same zmiany zajeły z 3-4 min a sedzia 3 minuty dolicza ???? ahahah no to jest piękne i te granie na remis, dzieki rumun big five ????
aż skojarzył mi się ten meczyk, kto pamiętam tam te cyrki hehe ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom