>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Ręczna dzisiaj 2/4, duży kurs trafiony na tym ✅, do tego podbity zarobek na LIVE 2/2, dlatego zrobię wokół siebie trochę atencji i zapraszam do swojego tematu ;)
nie to zebym byl zlosliwy ale z tym ovrem slabo wyszlo, Kielczanek nie obserowalem ale po co takie zachwalanie jak co drugi zaklad psu w dupe ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
To teraz na mecz Dolehide czekać? Ostatnio Dodin prawie z Dąbrowski przegrała. Co o tym myślicie?
Pograłbym na Dolehide, ale Dodin na dywanach grać potrafi i to martwi. Forma też już nieco podbiła w górę, więc nie wiem czy warto tak w ciemno iść. Chyba live lepiej zaczekać.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
A co mam być obłudny? Reputy mi dawać, bo pójdę się pociąć nożem plastikowym
Polecam obejrzeć na YT &quot;Rock obraza Youtuberów&quot;
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
TVP 1 brawo dla was, pokazują skrót Tottenham Borrusia, dają jakieś niecelne strzały a nie pokażą gola z niewidzialnego spalonego bożeeee..
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Jakis koksu na stsie zrobil sobie z dzisiejszej lm i jutrzejszej le ako za 100 zl do wygrania ponad 20k. Polowa kuponu z dzisiaj juz mu siedzi, jutrzejsze tez wydaja sie rozsadne. Ciekawe czy wejdzie
LE + rozsądek ????
Wiadomo co mu zostało? Zaraz zobaczymy, gdzie będzie trzeba walić kontry.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Typuje dla meksykańskich karteli narkotykowych, a to o czym tu piszesz jest ciekawe bo wiem że gimbaza kopiowala moje analizy i gdzieś wrzucala w Internet nawet jak ja skończyłem z blo...z powodu małej ilosci klientów a dużej ilości darmozjadów (tego nie lubię) Więc nie wyciągają pochopnych wniosków jak widzisz tylko okładkę bo nie znasz środka. Gimbaza myśli że jak przklei 10-20 typow czy analiz to sie inwestorzy zaleca, a tak nie jest!
;)
Moi brawo, chwała Ci za to!
Pol tego forum typuje za kasę, ale nie daj Boże żeby który się przyznał, albo próbował promować to od razu banicja go czeka. A administrator tego forum pobiera grube hajsy za reklamy buków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom