>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Ręczna dzisiaj 2/4, duży kurs trafiony na tym ✅, do tego podbity zarobek na LIVE 2/2, dlatego zrobię wokół siebie trochę atencji i zapraszam do swojego tematu ;)
nie to zebym byl zlosliwy ale z tym ovrem slabo wyszlo, Kielczanek nie obserowalem ale po co takie zachwalanie jak co drugi zaklad psu w dupe ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
To teraz na mecz Dolehide czekać? Ostatnio Dodin prawie z Dąbrowski przegrała. Co o tym myślicie?
Pograłbym na Dolehide, ale Dodin na dywanach grać potrafi i to martwi. Forma też już nieco podbiła w górę, więc nie wiem czy warto tak w ciemno iść. Chyba live lepiej zaczekać.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
A co mam być obłudny? Reputy mi dawać, bo pójdę się pociąć nożem plastikowym
Polecam obejrzeć na YT &quot;Rock obraza Youtuberów&quot;
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
TVP 1 brawo dla was, pokazują skrót Tottenham Borrusia, dają jakieś niecelne strzały a nie pokażą gola z niewidzialnego spalonego bożeeee..
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Jakis koksu na stsie zrobil sobie z dzisiejszej lm i jutrzejszej le ako za 100 zl do wygrania ponad 20k. Polowa kuponu z dzisiaj juz mu siedzi, jutrzejsze tez wydaja sie rozsadne. Ciekawe czy wejdzie
LE + rozsądek ????
Wiadomo co mu zostało? Zaraz zobaczymy, gdzie będzie trzeba walić kontry.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Typuje dla meksykańskich karteli narkotykowych, a to o czym tu piszesz jest ciekawe bo wiem że gimbaza kopiowala moje analizy i gdzieś wrzucala w Internet nawet jak ja skończyłem z blo...z powodu małej ilosci klientów a dużej ilości darmozjadów (tego nie lubię) Więc nie wyciągają pochopnych wniosków jak widzisz tylko okładkę bo nie znasz środka. Gimbaza myśli że jak przklei 10-20 typow czy analiz to sie inwestorzy zaleca, a tak nie jest!
;)
Moi brawo, chwała Ci za to!
Pol tego forum typuje za kasę, ale nie daj Boże żeby który się przyznał, albo próbował promować to od razu banicja go czeka. A administrator tego forum pobiera grube hajsy za reklamy buków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom