>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
HC na Japan to chyba tylko to( lub aż to) że grają u siebie, a to nie raz dużo daje szczególnie jak przeciwnikowi ni idzie ;)
 
O 4

ojej

Użytkownik
po wczorajszych radach myślę na dzisiaj zagrać cos takiego
psg-1 + juve strzeli gola + roma strzeli gola + chelsea -1 no i kusi mnie lukaku gol tylko troche maly kurs (1.6)
kurs bez lukaku 4.21 (3,71 po podatku)
kurs z lukaku 6,74 (5,92)
 
oasis 0

oasis

Użytkownik
Zamiast Juve strzeli gola, to już lepiej ze Barca wygra mecz, albo over 2.5

Kupa dziś gierek w Szczecinie jakiej pomysły ?
Gra Gawron vs Gasquet !
?????
Może Cervantes @ 2.50 albo 0-2 bo Cecchinato może zrobić &quot;wałek&quot;
?
 
oasis 0

oasis

Użytkownik
Czuję Fixa Gasqueta w Szczecinie, na Gawrona ponad @ 7.00 !
Wszyscy zachodzą w glowe po co mu teraz grać Challengera na cegle w Polsce !
Jakie opinie ?
Chyba pogram Gawrona za 70 pln
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Panowie ile idzie zazwyczaj wypłata z bahu przez trustly? Kiedyś w tygodniu zlecilem wieczorem i na drugi dzień kasa była. Teraz zlecilem wypłatę w sobotę rano i dalej nie doszło na konto. Ktoś coś wie?
 
oasis 0

oasis

Użytkownik
Panowie ile idzie zazwyczaj wypłata z bahu przez trustly? Kiedyś w tygodniu zlecilem wieczorem i na drugi dzień kasa była. Teraz zlecilem wypłatę w sobotę rano i dalej nie doszło na konto. Ktoś coś wie?
A kogo tu obchodzi, to temat o typach i typach na żywo ! Nie sapmuj takim czymś !
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
oasis, całkiem możliwe z tym Gasquetem, oni myślą chyba, że Polska to ciemnogród i tu kamer nie ma ???? Już w zeszłym roku było głośno o wałkach w Szczecinie...
 
oasis 0

oasis

Użytkownik
Polska tenisowo pod fixy to Eldorado, mamy taką metkę po wystąpieniach Davydenko w Sopocie lata temu z tą dziewczyną tenisową - Vasalo Agure czy jak to sie zwalo..
To samo zrobił Janowicz na chelku w tym roku na hali we Wrocławiu, puscil to z premedytacją ! Byłem , live oglądałem na hali
Buc nadęty że szkoda gadać, to samo zrobi napewno w Szczecinie ! Tylko ciekawe która runda...
 
oasis 0

oasis

Użytkownik
Widzę ze jak człowiek sam czegoś nie przemysłu dokładnie to nie zagra, a na tym forum to zero konkretów w ostatnim czasie
Zrobię własną dokładna analizę ustawie typy i w ostatniej chwili spojrzenie na forum czy ktoś coś doradził
Macie ostatnia szansę 10-15 minut i mam w Planach gry Cervantesa, Gawrona i Barce
Hej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom