>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Nie brali , a wytrzymali na pełnych obrotach po 2-3 lata i koniec tematu
Delpo się przestraszył okrzyków gema i oddał seta i raczej mecz......
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Albo DelPo odpuszcza tego seta już w tej fazie, albo zaczyna odczuwać jakieś zmęczenie bądź ból. Słabo zaczyna się ustawiać do piłek. Zobaczymy w tym gemie. Wciąż idę w Nadala.
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
Tych których wymieniłem to fenomeni
Oglądanie gry D. Rose&#39;a za czasów jak był MVP ligi sprawiała większą przyjemność, a jeżeli gra samego MJ
Był najszybszy na koźlę i skakał nad rywalami grając od kosza do kosza, jako rozgrywający i naturalne
Tracy podobnie był najlepszy w lidze za swoich czasów
Tutaj co do Rose&#39;a muszę się zgodzić ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
Widziałem i to na żywo w United Center w zasadniczym sezon ostatni w Bulls 97/98
A Majka to oglądałem wszystko co było możliwe. Nie robił takiego wrażenia jak D Rose. Zapewne nie doceniles tego co robił D Rose. Mike grał w towarzystwie wielu drewien w przeciwnych drużynach i miał przewagę centymetrów, itp
W 1998r. Jordan miał 35 lat... Gdybyś zobaczył co robił w wieku Rose&#39;a, to nie porównywałbyś ich nawet.
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
To jak zachował się w pierwszym gemie bez chęci gry i płynności jaby miał to przegrać, zamiast się skupić i nie pozwolić się na nakręcanie dla Rafito
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
W 1998r. Jordan miał 35 lat... Gdybyś zobaczył co robił w wieku Rose&#39;a, to nie porównywałbyś ich nawet.
A Ty rozumiesz co ja pisałem ?
Ja oglądałem NBA juz jak MJ był rookie (85 rok) a mecz w 97/98 widziałem będąc w United Center
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom