>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
1,60 więc nie jest źle...
tak nie do konca bo podejrzewam ze rubel jakies Bp tez bedzie mial a serwis ma w miare mocny, wiec taki kurs mozna polapac w trakcie meczu, Nadal sie spina na kazdy mecz ale to sa 3 sety wg mnie nie warto, jakby dali 2.1 to bym gral
jednak ta pierwsza mysla na over ukraincow to glupie to nie bylo
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Hmm... over 3,5 seta po 2,20 .... ale jak patrzyłem jak Nadal zmasakrował Ukraińca to nie wiem czy Rublev ugra seta...cieżko wyczuć.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
tak nie do konca bo podejrzewam ze rubel jakies Bp tez bedzie mial a serwis ma w miare mocny, wiec taki kurs mozna polapac w trakcie meczu, Nadal sie spina na kazdy mecz ale to sa 3 sety wg mnie nie warto, jakby dali 2.1 to bym gral
Tez mi sie wydaje ze zamiast grac 3-0 po 1,60 to mozna podczas meczu taki kurs zlapac na ktoregos z seta dla Nadala.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
ale trojka finow na zakonczenie kwarty łoł
wolne cos to tempo w meczu finow zastanawiam sie czy nie zamykac tego overa, jak finowie odjada na pare punktow to mozna lapac islandie jakies +15.5
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
No i po herbacie. Nie pograłem tego 1,60 na 3:0, a teraz złapać coś w tym stylu na seta nadala to można pomarzyć.... :/ Będzie 3:0 jak nic !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom