>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
R 125

roger12

Użytkownik
Andora gol 2,3@ grubaśnie
ogólnie tam 2 można próbować po 9@. Raz że w takich meczach to tu nigdy nic nie wiadomo, dwa Andora to już nie takie ogóry w takich meczach jak wyspy Owcze zresztą kto oglądał mecz z Węgrami ten wie.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam powiedzcie mi panowie czy w meczu koszykowki handicap + 11.5 czy + 10.5 w meczu Litwa - Wlochy typ 2 to znaczy ze Wlosi w przypadku +11.5 ze nie przegraja az 12 punktami dobrze to rozumiem?
( Daje reputke ;) )
 
ryzyk_fizyk 11

ryzyk_fizyk

Użytkownik
Witam powiedzcie mi panowie czy w meczu koszykowki handicap + 11.5 czy + 10.5 w meczu Litwa - Wlochy typ 2 to znaczy ze Wlosi w przypadku +11.5 ze nie przegraja az 12 punktami dobrze to rozumiem?
(Daje reputke)
Co to za słaba oprawe i pytanie w nieodpowiednim dziale?
 
R 125

roger12

Użytkownik
ktoś oglądał szwedów z bułgarią?
po wynika 3-2 dla bułgarów ciężko mi coś postawić w stronę szwedów ;)
kupa sytuacji niewykorzystanych przez Szwedów i dziury w defensywie to efekt tego 3-2. Dziś widzę, Szwedzi na 2 napastników bez wysuniętego Berga. defensywa Białorusii to na poziomie Mołdawii. wg mnie nie będzie tym razem niespodzianki.
 
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Witam powiedzcie mi panowie czy w meczu koszykowki handicap + 11.5 czy + 10.5 w meczu Litwa - Wlochy typ 2 to znaczy ze Wlosi w przypadku +11.5 ze nie przegraja az 12 punktami dobrze to rozumiem?
( Daje reputke ;) )
Niewłaściwy temat. Ale handicap +11.5 Litwa - Włochy typ: 2, oznacza, że Włosi nie przegrają więcej niż jedenastoma punktami i wtedy Twój typ wchodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czym spowodowane jest przełożenie meczów US Open zaplanowanych na 17:00 na godzinę później? Pogoda słaba?
(As of 9:35 a.m. ET)
Due to the current weather conditions, we will have a delayed start of play for Sunday’s day session, with the exception of Arthur Ashe Stadium. Once the rain stops, we will dry the courts, and play will commence. All matches scheduled for Arthur Ashe Stadium will continue as planned. Thank you for your patience.
Z oficjalnej strony, w skrócie z powodu deszczu mecze opóźnione poza głównym kortem, gdzie gra będzie pod dachem. Informacja z godziny 15:35 naszego czasu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom