>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Śmiem wątpić w taki błąd bukmachera.
Mam zapis z rozmów od ich supportu, dwukrotny i w obu jest o handi -2.5 na wynik końcowy. Nigdy nie wystawiali oferty na zabójstwa w handi na daną mapę, przynajmniej ja się nie spotkałem.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Ginebra....Filipiny jak zawsze ustawiane mecze ze szok. 103:107...mialem under 199, 185 na minute 1:30 do konca....zrobili 25 pkt w 1,5 minuty. Ostatni raz zagralem ta patologie, ostatni raz!!! Jakbym kiedys mial pomysl zagrac to niech mnie ktos odwroci od tego. Z gory dzieki.
p.S. az dziw ze tam huraganow nie ma na tych Filipinach.
ROTFL
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Mam zapis z rozmów od ich supportu, dwukrotny i w obu jest o handi -2.5 na wynik końcowy. Nigdy nie wystawiali oferty na zabójstwa w handi na daną mapę, przynajmniej ja się nie spotkałem.
Pozostaje tylko liczyć na to że nie anulują , co zawsze mogą zrobić tłumacząc się oczywistym błędem.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
heh no nie smiej sie, kase sie odrobi, ale slowa Filipiny nie chce slyszec w moim kierunku. To nie warte nerwow. Sa inne mecze. Od dzisiaj 0 meczow z Filipin bo myslalem ze nikt nie pobije Chinskiej ligi, ale dzisiaj Filipinczycy podjeli wyzwanie i pobili rekord...25 pkt w 1,5 min. Podniesli poprzeczke wysoko ze ciezko bedzie pobic przez kogokolwiek.
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Szanowni Państwo, przeciez sts robi potezna ilosc bledow w wystawianych kursach. Kto sledzi ten wie. Tylko tak jak mowicie, jak zrobia duzy blad to anuluja a jak maly to chyba nawet nie widza. Np. non-stop zdarzaja im sie roznice kursowe na win faworyta w nożną z overem 2,5 i sam over 2,5. Czesto sa takie same kursy, a czasami nieznacznie wyzszy na sam over :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom