>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Dla mnie bezsensowne jest ruszanie takich meczów, bo czysty win to śmieszny kurs a i overy nie zachęcają. Ale to tylko moja opinia, może coś w rożnych można wyhaczyć albo w kartkach ????
Zagłębie dla Mnie jutro win ???? Myślę jeszcze nad Liverpool x2 czy lepiej DNB ?
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tomek, co sądzisz o jutrzejszej wyganej Alaska Aces z Globalport Batang Pier na Filipinach?
Powinni ogarnąć,chociaż oni taką patologie grali,do ostatniego meczu,że nigdy nie wiadomo. W Global w ostatnim meczu nie grał Pringle,najwyżej punktujacy,nie wiem,jak jutro.
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Zagłębie dla Mnie jutro win ???? Myślę jeszcze nad Liverpool x2 czy lepiej DNB ?
Odnosiłem się tylko do PSG, co nie znaczy, że nie skończy się jutro jakimś 4:0. Ale tego zespołu to jakoś zawsze boję się łapać przy typowaniu.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Chyba nie. Już mnie nie ciągnie do hazardu. Jakby samo mi przeszło.
Kupiłem sobie rower niedawno, zacząłem z powrotem grać w tenisa... Już coraz mniej mnie to rajcuje. Zresztą nie oszukujmy się jak wszędzie tak i w bukmacherce są momenty lepsze i gorsze. Jak jest coraz więcej gorszych to należy chyba przestać.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
po cichu zagralem lopezow ale szkoda mi tych ktorzy polecieli na klonach tym bardziej, ze po pierwszym secie pewnie witali sie z gaska ... znam ten bol codziennie na itfach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom