>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Wszedł mój 1 typ na over 10,5 w 1 secie. Dobrze, że DP trzyma świetny serwis.
Edit. Póki co Del Potro lepiej wygląda. Może to wziąć nawet.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
no Roger ma nietęgą mine i mowa ciała jakas taka wycofana nie pokrzykuje za duzo caman! tylko sie zstanawiam czy Roger nie dal tego seta pod publike Juanowi a teraz sie zepnie i wygra 6:4 6:4 6:4
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Ktoś mówił tam o Andersonie. Z tak dysponowanym Del Potro nie miałby szans.
Jak Fedex poleci to z automatu puchar leci do Nadala.
Ale ten komentator Polski na eurosporcie mnie irytuje, ten starszy. Widać postawił na Federrera, zero emocji przy bp dla Delpo - co to ma być? ;)
 
5567 719

5567

Użytkownik
Witam bardzo serdecznie! Tęskniliście? (o k! co sie staO z forum! to moje pierwsze wejscie)
DelPo postawił króla pod ścianą! Ciekawy meczyk ; ]
E: nikt mnie nie wita z kwiatami? chyba moi fani zostali na starym forum ???? ^^
Fed chyba postawił u Juroszka na DelPo hehe
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Jak Fedex poleci to z automatu puchar leci do Nadala.
Ale ten komentator Polski na eurosporcie mnie irytuje, ten starszy. Widać postawił na Federrera, zero emocji przy bp dla Delpo - co to ma być? ;)
Ale Nadal też nie gra jakoś pewnie.
E.: Witaj bywalcu.
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
palemki Ty tylko grasz CS&#39;a, czy coś jeszcze ruszasz? Fajnie Ci te typy wchodzą na cs&#39;ka.
Glownie boks z racji ze od 6 roku zycia jestem w &quot;temacie&quot; oraz uprawialem ok 12 lat.
Dochodzi do tego Counter Strike poniewaz staram sie tez dzialac w E-gamingu.
Wczesniej obstawialem Enemy Territory gdzie bylem w Team Poland itp. ale ta gra juz umarla.
Czasem gram cos z pilki i to tyle.
EDIT: Jesli ktos potrzebuje do podbicia kuponu cos to polecam
Luminosity Gaming - Ghost Gaming (4:30)
Luminosity Gaming wygra druga mape (Cache) @1.38
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom