>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Dlaczego nie ?
Luźne pytanie, WTA okazjonalnie śledzę.
Ale patrze przeszła od samych eliminacji, jest na fali, w tym kursie jest value.
Tak pisze, bo obstawił :p Ja zagrałem na czutke win Kanepi i dodatkowo za mniejszą stawkę DW 2:0 Kanepi.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Jak Del Potro zagra tak jak na początku z Thiemem to Fedex nie da mu podłapać się pod rytm i łatwo wygra. Kluczowe pytanie o dyspozycję Juana.
czy to jest wogóle mozliwe zeby on zagrał gorzej niz na poczatku z Thiemem ?? nie wiem..Delpo grał mniej niz nic wtedy . i jesli naprawde miał wirusa to był pewnie powod dla ktorego tak grał wtedy.mysle ze Delpo wie o co gra bronił meczowe z Thiemem to daje niesamowitego kopa pewnosci siebie . czy ktos przegladał media i wie cos o stanie zdrowia Delpo? chodzi mi o tego wirusa?
 
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Tak pisze, bo obstawił :p Ja zagrałem na czutke win Kanepi i dodatkowo za mniejszą stawkę DW 2:0 Kanepi.
Haha kolego, myślisz, że jedyny powód, dlaczego tak uważam, to to, że tak obstawiłem? ???? ???? Kanepi z meczu na mecz słabiutko kondycyjnie, miała wcześniej długą przerwę. Nie wiem, czy oglądałeś mecz Kanepi z Kasatkiną i Madison ze Switoliną, ale to zupełnie dwie różne bajki. Jak dla mnie szybciutkie 2:0
 
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
To jest WTA, tu może zdarzyć się wszystko. Kurs na Kanepi fajny, ale jednak racjonalne fakty wskazują na spokojne zwycięstwo Amerykanki. ????
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
Ostatni typ z challkow na jutro to japończyk Daniel Taro ktory w 2014 i 2016 byl w finale tego challka. W tym roku widzialem go na french open z jureczkiem i z rublovem nie grał źle, tego młodego czarnuszka ogra jak dla mnie ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
20000? a w jakiej walucie ? kolumbijski pesos ???? ? no to ja chyba zagram tez secika Delpo bo to były straszne nudy dzisaj Nadal z Rublevem zero emocji i nie ma bata zeby tak samo Roger z Delpo przynudzili
....Nie zrozumieli ironii:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom