>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Będzie faktycznie 2:0. Chyba, że nagle zacznie nie trafiać w kort. Przede wszystkim ma lepszy serwis od Kanepi.
No już w ostatnim meczu Kanapi zobaczyłem u niej zmęczenie natłokiem meczów. I dzisiaj też to wychodzi
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
A jakiego buka polecasz? Póki co nie mam netsellera, a skrill niezweryfikowany do dzisiaj.
Weryfikacja skrilla trwa 5 min :p Jak chcesz ze skrillem grać to małe pole manewru sbobet oraz betrally ale tego drugiego nie testowałem. Natomiast wiekszość gra depozyt/wypłata na karte visa/mastercard w unibecie, expekcie, 1xbet (ale tutaj dużych sum nie wpłacaj bo niewiadomo nigdy ???? ), jesli sporty amerykanskie to the greek oraz 5dimes
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Moja czutka niestety na ⛔. Ale tak jak pisałem typ bardziej 4fun. W ciągu najbliższych dni przeniosę się na unibet. Iforbet na początku zabierał tylko 6%, teraz widzę, że to było tymczasowe i okradają jak te większe polskie ziemnioki.
 
waldemar629 203

waldemar629

Użytkownik
Mi sie nawet ten okryty zla slawa LSbet spodobowal w sumie to oprawa graficzna do dupy kontakt nie najlepszy ale do zabawy jest ciekawa bogata oferta. A jak z wyplatami to sie okaze pewnie beda kombinowac bo nawet depozytu nie zrobilem tylko z tego ich freebetu
 
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Moja czutka niestety na ⛔. Ale tak jak pisałem typ bardziej 4fun. W ciągu najbliższych dni przeniosę się na unibet. Iforbet na początku zabierał tylko 6%, teraz widzę, że to było tymczasowe i okradają jak te większe polskie ziemnioki.
Przeniesienie się na innego buka zajmuje około 10 minut ???? Czym szybciej tym lepiej
 
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Mi sie nawet ten okryty zla slawa LSbet spodobowal w sumie to oprawa graficzna do dupy kontakt nie najlepszy ale do zabawy jest ciekawa bogata oferta. A jak z wyplatami to sie okaze pewnie beda kombinowac bo nawet depozytu nie zrobilem tylko z tego ich freebetu
Nie powinni, też zagrałem kiedyś za ten freebet, wygrałem 230zł i od razu, po weryfikacji, bezproblemowo w dwa dni miałem pieniądze na koncie
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Lobot, no wiadomo ze 5Dimes najlepszy na amerykanskie sporty i nie tylko:p

P.S. No to lecim Fed vs Del Potro Under 35.5 @ 2.05 w 5Dimes...najnizszy under ????
P.S2 Anderson bierze USOpen. Niesamowita forma, i nie tylko serwis. .Federer, Nadal, Del Potro overy w 1szej rundzie....Ostatnie 10 US open zwyciezcy mieli under 1szym meczu 8 na 10 razy takze jest w tym cos ???? Undery tylko Amderson i Careno Busta....a wiec w finale napewno bedzie kandydat z Underem!
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Ja myślę tutaj grać over 3.5 seta, a Ty mi tutaj takiego typa dajesz.:p
W sumie w 4 setówce może się to zmieścić.
Na iforbecie nawet nie mam aktualnie tego wydarzenia. Haha. Poziom tego bukmachera to dno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom