>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Kurde, nie sądziłem że publicznie będę sie żalić, ale kurrr*a fest mi brakuje beta. Musiałem robotę zmienić (końcówka maja), żeby jako tako &quot;żyć&quot;, czyli zasuwam po 10-12h żeby mieć wmiarę wypłatę, a z wydarzeń sportowych to teraz moja siostra ma większą wiedze niż ja... Kurde tyle turniejów tenisowych opuszczonych, dopiero parę dni temu zobaczyłem że Ostapienko wygrała Roland Garo, teraz patrze że Rafa jest numero uno to przecieram oczy ze zdumienia. O rozgrywkach w LOLa nie wspomnę, takie zaległości że ja pierd**e. Z końcem sierpnia kończy mi się umowa i trzeba wrócić na właściwe tory ????

a Teraz Berdych win @1,8 ...

Od września gram bez podatku w koronach!
Powodzenia
Jakich koronach?
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Kurde, nie sądziłem że publicznie będę sie żalić, ale kurrr*a fest mi brakuje beta. Musiałem robotę zmienić (końcówka maja), żeby jako tako &quot;żyć&quot;, czyli zasuwam po 10-12h żeby mieć wmiarę wypłatę, a z wydarzeń sportowych to teraz moja siostra ma większą wiedze niż ja... Kurde tyle turniejów tenisowych opuszczonych, dopiero parę dni temu zobaczyłem że Ostapienko wygrała Roland Garo, teraz patrze że Rafa jest numero uno to przecieram oczy ze zdumienia. O rozgrywkach w LOLa nie wspomnę, takie zaległości że ja pierd**e. Z końcem sierpnia kończy mi się umowa i trzeba wrócić na właściwe tory ????

a Teraz Berdych win @1,8 ...

Od września gram bez podatku w koronach!
Powodzenia
Kazdemu z nas brakuje przyciacielu, czlowiek teraz musi grac w jakichs wynalazkach i myslec czy mu wyplaca czy nie ;/
 
kiszki 132

kiszki

Użytkownik
Na godzinę 19:00 proponuje żużel ze Szwecji

Mecz: Vetlanda(-10.5) - Masarna
Typ: 1
Kurs: 1.95 Fortuna

Typ opisałem na szybko w dziale parę godzin temu bo myślałem, że się Fortuna obudzi ale oni chyba świętują cały czas.
Dla porównania w forbet linia -14,5 kurs 1,8. A czysty win w fortunie 1.20 gdzie w sts 1.03 a forbet 1.05.
To wciąż żużel czyli często dyspozycja dnia ale kurs przesadzony moim zdaniem. Goście bez swojego lidera jadą.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Halo, halo. Co tu się na tym forum odjaniepawla? Jestem sobie na wakacjach, a tu dostaje powiadomienie, że jakiś moderator Mark (kto to kuźwa jest w ogóle?) dał mi ostrzeżenie za spam w temacie o ustawie hazardowej (?!, na jakiej podstawie), do tego usunął moje posty....co tu się....
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Niech wróci Vanitas!
A tak serio to zapytam poważnie. Martwica tkanek na forum to efekt wiadomych zmian prawnych czy były też jakieś wydarzenia o których nie wiem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom