>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
johny35 194

johny35

Użytkownik
Forma dnia mogła być albo po prostu słaba postawa Chorwatów ;)
Portugalczycy mają fajną grupę w tym roczniku, w tamtym roku pokonali
m. in. Polaków 43:29, przegrali z Serbia 32:33, czy Niemcami 19:34. Pokonali Szwedów 32:27 i zremisowali z Czechami 27:27. Argentyna wygląda słabo i myślę że dzisiaj Portugalia powinna ich bez większych problemów ograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dlaczego kursy na Nową Zelandię w kosza się zupełnie odwróciły? Wczoraj jeszcze faworytem byli, a dzisiaj już kurs 4,30 na nich nawet znalazłem. Wynika to z tego, że Liban jest gospodarzem turnieju? Spece widzą szanse dla nich? ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Portugalczycy mają fajną grupę w tym roczniku, w tamtym roku pokonali
m. in. Polaków 43:29, przegrali z Serbia 32:33, czy Niemcami 19:34. Pokonali Szwedów 32:27 i zremisowali z Czechami 27:27. Argentyna wygląda słabo i myślę że dzisiaj Portugalia powinna ich bez większych problemów ograć.
Dzięki, widać że siedzisz coś więcej w tym, bo znasz więcej wyników niż tylko na flashscore :cool: Tam jest cisza o Portugalii ???? Obejrzałem na szybko urywki spotkania z Chorwacją i rzeczywiście grają nieźle
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dzięki, widać że siedzisz coś więcej w tym, bo znasz więcej wyników niż tylko na flashscore :cool: Tam jest cisza o Portugalii ???? Obejrzałem na szybko urywki spotkania z Chorwacją i rzeczywiście grają nieźle
To nie jest żadna tajemna wiedza :p Jak ktoś siedzi w ręcznej to wie, że na ME U18 grała praktycznie cała reprezentacja U19, która jest teraz na MŚ w Gruzji:
https://www.flashscore.pl/pilka-reczna/europa/european-championship-u18/?t=Cl71Dk9p&amp;amp;ts=8S8vX3G5
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Dlaczego kursy na Nową Zelandię w kosza się zupełnie odwróciły? Wczoraj jeszcze faworytem byli, a dzisiaj już kurs 4,30 na nich nawet znalazłem. Wynika to z tego, że Liban jest gospodarzem turnieju? Spece widzą szanse dla nich? ????
Bo buki zle wystawili kursy, ludzie pograli value z dzialu typy dnia, i teraz buki probuja znalesc naiwnych na druga strone, bo wiecej do wyplat niz przegranych z tego meczu:p
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Tajwan time out!!! trener musi rozrysowac jak bedzie wygladala kolejna akcja- 5 minutowa, po ktorej zdobeda 2 punkty!!!zawodncicy maja 20 sekund na zapamietanie calego planu!hehe
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
LIVE Liaoning vs Guangzhou , Chiny 10 min 0-0
under 3,5 goli kurs 2,1 under 4 kurs 1,6
nie spodziewam sie tu goli Liaoningu , dostali ostatnio baty to juz teraz widac , ze skupiaja sie na defensywie , a Guanghzou spinac sie nie muszą , wygrali zdecydowanie ostatnie mecze , nastrzelali bramek itp
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom