>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
johny35 194

johny35

Użytkownik
Forma dnia mogła być albo po prostu słaba postawa Chorwatów ;)
Portugalczycy mają fajną grupę w tym roczniku, w tamtym roku pokonali
m. in. Polaków 43:29, przegrali z Serbia 32:33, czy Niemcami 19:34. Pokonali Szwedów 32:27 i zremisowali z Czechami 27:27. Argentyna wygląda słabo i myślę że dzisiaj Portugalia powinna ich bez większych problemów ograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dlaczego kursy na Nową Zelandię w kosza się zupełnie odwróciły? Wczoraj jeszcze faworytem byli, a dzisiaj już kurs 4,30 na nich nawet znalazłem. Wynika to z tego, że Liban jest gospodarzem turnieju? Spece widzą szanse dla nich? ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Portugalczycy mają fajną grupę w tym roczniku, w tamtym roku pokonali
m. in. Polaków 43:29, przegrali z Serbia 32:33, czy Niemcami 19:34. Pokonali Szwedów 32:27 i zremisowali z Czechami 27:27. Argentyna wygląda słabo i myślę że dzisiaj Portugalia powinna ich bez większych problemów ograć.
Dzięki, widać że siedzisz coś więcej w tym, bo znasz więcej wyników niż tylko na flashscore :cool: Tam jest cisza o Portugalii ???? Obejrzałem na szybko urywki spotkania z Chorwacją i rzeczywiście grają nieźle
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dzięki, widać że siedzisz coś więcej w tym, bo znasz więcej wyników niż tylko na flashscore :cool: Tam jest cisza o Portugalii ???? Obejrzałem na szybko urywki spotkania z Chorwacją i rzeczywiście grają nieźle
To nie jest żadna tajemna wiedza :p Jak ktoś siedzi w ręcznej to wie, że na ME U18 grała praktycznie cała reprezentacja U19, która jest teraz na MŚ w Gruzji:
https://www.flashscore.pl/pilka-reczna/europa/european-championship-u18/?t=Cl71Dk9p&amp;amp;ts=8S8vX3G5
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Dlaczego kursy na Nową Zelandię w kosza się zupełnie odwróciły? Wczoraj jeszcze faworytem byli, a dzisiaj już kurs 4,30 na nich nawet znalazłem. Wynika to z tego, że Liban jest gospodarzem turnieju? Spece widzą szanse dla nich? ????
Bo buki zle wystawili kursy, ludzie pograli value z dzialu typy dnia, i teraz buki probuja znalesc naiwnych na druga strone, bo wiecej do wyplat niz przegranych z tego meczu:p
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Tajwan time out!!! trener musi rozrysowac jak bedzie wygladala kolejna akcja- 5 minutowa, po ktorej zdobeda 2 punkty!!!zawodncicy maja 20 sekund na zapamietanie calego planu!hehe
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
LIVE Liaoning vs Guangzhou , Chiny 10 min 0-0
under 3,5 goli kurs 2,1 under 4 kurs 1,6
nie spodziewam sie tu goli Liaoningu , dostali ostatnio baty to juz teraz widac , ze skupiaja sie na defensywie , a Guanghzou spinac sie nie muszą , wygrali zdecydowanie ostatnie mecze , nastrzelali bramek itp
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom