>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Miałem tak ostatnio w pewnym polskim buku...Napisali mi potem, że anulują mi zakład (rozliczyli go po kursie 1.0) i robią mi minusowe saldo i wzywają do uregulowania (zrobiłem tak jak pisałem, wygraną wypłaciłem) i nie chciało mi się z nimi walczyć. Smutne to, że polskie buki w trąbę nas robią, a w zagranicznym, NIGDY, powtarzam NIGDY nie przytrafiła mi się taka przykra niespodzianka.
O jakim buku mowa? Bo z polskimi bukmacherami tak jest, kiedyś na całorocznym takie sytuacje jak się zdarzały, to robili minusowe konto, ale po paru dniach zerowali w &quot;geście dobrej woli&quot; - wiele przez to nie stracili, bo jednak nie robili aż tylu błędów, a jednak zupełny inny odbiór takiej sytuacji ;)
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
O jakim buku mowa? Bo z polskimi bukmacherami tak jest, kiedyś na całorocznym takie sytuacje jak się zdarzały, to robili minusowe konto, ale po paru dniach zerowali w &quot;geście dobrej woli&quot; - wiele przez to nie stracili, bo jednak nie robili aż tylu błędów, a jednak zupełny inny odbiór takiej sytuacji ;)
Fortuna niestety
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Tak na szybko. Chung-czlowiek bez ukladu nerwowego pyknie 2:0 Mannarino?
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Zobaczymy teraz kursy na NZL-Korea
Koreance,przegrali z Libanem,tylko dlatego,że narobili w gacie,ale są mocni i NZL powinni ograc spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom