>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Trzeba było dać kontre na stawke jak na Bautiste był kurs 10 a nie biadolić od początku, że ci typ nie wchodzi. Mecz się nie skończył a ty już 10 teorii napisałeś. Czekam na ostatnią o ustawce
Olej tego trolla
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
To nie wiem, czy nie lepiej wypłacić, żeby potem w razie wejścia zakładu nie zrobił STS zwrotów z powodu &quot;oczywistego błędu&quot; :jezora:
Wypłaciłem właśnie, bo jednak zagrywki &quot;najlepszego bukmachera w Polsce&quot; bywają różne.
E: Ale mimo wszystko warto pograć coś delikatnie w stronę Arki, ich gra dużo bardziej przekonuje od gry Śląska w końcówce.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Jak będą chcieli to mimo, że wypłacisz teraz, zlecisz wypłatę z buka, to jak stwierdzą, że muszą rozliczyć zakład (mimo, że zamknięty po kursie 1.0 również tak miałem kiedyś) to zrobią Ci minusowe saldo i tak będziesz musiał to zwrócić...
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Jak będą chcieli to mimo, że wypłacisz teraz, zlecisz wypłatę z buka, to jak stwierdzą, że muszą rozliczyć zakład (mimo, że zamknięty po kursie 1.0 również tak miałem kiedyś) to zrobią Ci minusowe saldo i tak będziesz musiał to zwrócić...
Albo zamknac konto i otworzyc na kogos bliskiego
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Jak będą chcieli to mimo, że wypłacisz teraz, zlecisz wypłatę z buka, to jak stwierdzą, że muszą rozliczyć zakład (mimo, że zamknięty po kursie 1.0 również tak miałem kiedyś) to zrobią Ci minusowe saldo i tak będziesz musiał to zwrócić...
Za to ile nerwów się ludziom ciągłymi przerwami technicznymi napsują mogli by odpuścić :p
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Za to ile nerwów się ludziom ciągłymi przerwami technicznymi napsują mogli by odpuścić :p
Miałem tak ostatnio w pewnym polskim buku...Napisali mi potem, że anulują mi zakład (rozliczyli go po kursie 1.0) i robią mi minusowe saldo i wzywają do uregulowania (zrobiłem tak jak pisałem, wygraną wypłaciłem) i nie chciało mi się z nimi walczyć. Smutne to, że polskie buki w trąbę nas robią, a w zagranicznym, NIGDY, powtarzam NIGDY nie przytrafiła mi się taka przykra niespodzianka.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jak będą chcieli to mimo, że wypłacisz teraz, zlecisz wypłatę z buka, to jak stwierdzą, że muszą rozliczyć zakład (mimo, że zamknięty po kursie 1.0 również tak miałem kiedyś) to zrobią Ci minusowe saldo i tak będziesz musiał to zwrócić...
Aha, no to widzisz, myślałem, że do zamkniętego zakładu się nie doczepią, ja miałem kiedyś tak, że miałem luzy w pracy i sobie 20zł wpłaciłem na STSa i pograłem jakiś over 2,5 w meczu eliminacji Mundialu z udziałem Australii bodajże, nawet nie śledziłem wyniku, pojawiło się powiadomienie, że kupon jest wygrany, zagrałem więc sobie za 32zł, czyli kolejny &quot;all-in&quot;, tym razem już się nie udało, a potem dostałem maila, że mam konto na minusie i żeby wpłacić brakujące 32zł. Tak, czy siak tam wpłaciłem, bo od czasu do czasu pogrywałem sobie tam ze względu na szybkie wypłaty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom