>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Luke ale ten 5567 taki ponetny i dopiero co szkole skonczyl wez sie za niego masz moje blogoslawienstwo hehe
Nie skończyłem. Nawet tego nie potrafiłeś zrozumieć z moich postów. Skończę za rok gimnazjum :]:]
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Polecam grac stephens 1,6 trzyma dobrze serwis i juz polamala kvitova
po 1.6 to juz nie warto...error 404, value not found

p.s. Qrchuck ja mam to samo tylko ze ja patrze na staty a nie zawodnikow/zawodniczki...Jesli mam staty
80:76
102:90
105:109
...
to co to ma za znaczenie czy to sa staty GSW czy Zielonej gory?:p Gdybym Ci powiedzial ze to sa staty Gsw to bys zareagowal inaczej niz jakbym Ci powiedzial ze to staty Zielonej Gory? Przeciez to sa te same staty...tylko Twoje &quot;value&quot; sie zmienia bo slyszysz slowo GSW, a nie powinno sie zmieniac bo to wciaz te same staty:p Come on, az tak glupi to chyba nie jestes
Tak samo jest z pieniadzem...ten papier ma taka wartosc jaka Ty sobie wmowisz/spoleczenstwo...mowa tu o dolarach/euro bez pokrycia w zlocie
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Argentyna 25-18 ,ładnie to wygląda jeszcze 2 sety i będzie super ,narazie zaczeło w chodzic jest pięknie jescze HOKEJA MAM NA 16 himik over 4,5 i 5,5
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Idjoci argentyna normalnie niewiem co się z nimi dzieje mieli 4-0 a teraz przegrywają 8-9 ????
To są jaja co oni wyprawiają Chile odbiera straszne piłki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom