>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Cała nadzieja w Hokeju na jakas kase wygraną dzisiaj nocka tatalnie zepsuta ,niewiem co się stało ,ale jakoś nie wyszło
Pozdrawiam i miłego Czwartku życzę
Ja jeszcze liczę na Argentyna -1,5 i wygrana ,jak nie trudno będzie minus straszny ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ale Argentyna dała ciała teraz tyle pk straciła
Umnie grzmi już ,będzie burza
Tomciu Ty tez boisz sie burzy? Ja zawsze biorę poduszkę i nakrywam nią głowę... Eh obyśmy przeżyli...

Do tego ma być w dzień upal dzis i jutro... Pamiętajcie aby dużo pic, miec nakrycie na głowę gdy wychodzicie i uważajcie na siebie misiaczki!!!
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja się nie boję tylko mnie przerażają grzmoty ,a chodze w upały w czapce i mało po słońcu
Pozdrawiam ide spać ,nic nie idzie ,mój temat słaby jest coś ostatnio ,zmieniam dziedziny będe grał hokeja tylko ,piłka ,mało idzie coś ,jak widać ,siatka cieżko
Miłych snów życzę wszystkim i dzięki za rozmowe Pozdrawiam
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Lepsza jest, ale pewnie udaru dostanie.
No mam nadzieje ze przegra w tie breaku, wtedy +4.5 siadzie, inaczej w 3cim secie bedzie musiala zrobic 3 gemy....a znajac zycie to moze byc ciezko:p no chyba ze wygra 7:5, to wtedy sie wyrowna z 4:6...
vekic +3.5 juz 1.33 ???? ????
Dla obserwujacych....na wygranie seta po 1.9, ale Kerber -3.5 gema po 5 kursie to to samo co wygranie seta przez Vekic poniekad,zakladajac ze Kerber wygra mecz.
takze mozesz kontrowac Filip po 5 kursie:p jesli wierzysz ze Vekic wygra seta ale 3go seta przegra 3:6 lub mniej. Jesli dociagnie do 3 gema w 3cim secie to kurs @5.25 na Vekic to bylo value nawet jak nie ogarnie:p
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
No mam nadzieje ze przegra w tie breaku, wtedy +4.5 siadzie, inaczej w 3cim secie bedzie musiala zrobic 3 gemy....a znajac zycie to moze byc ciezko:p no chyba ze wygra 7:5, to wtedy sie wyrowna z 4:6...

vekic +3.5 juz 1.33 ???? ????

Dla obserwujacych....na wygranie seta po 1.9, ale Kerber -3.5 gema po 5 kursie to to samo co wygranie seta przez Vekic poniekad,zakladajac ze Kerber wygra mecz.

takze mozesz kontrowac Filip po 5 kursie:p
Ja tam wierzę w Vekic, ale już zaczyna odwalać ;P
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
https://zapodaj.net/cd63807030d14.png.html
Ost typ nocki dla fun, no juz tym razem musi byc plus:p obecnie jest 4:1...
ja pograne po 3.43...obecnie 2.65 na under 8.5
ale te in inningi w baseballu dlugo trwaja i to tak przez 9 rund ????
Na under 8.5 bylo 3.43-&gt; 2.65-&gt;4.4-&gt;1.9....juz prawie w domu:p jak teraz bedzie out to na under 8.5 pewnie 1.57 bedzie:p
i out!! ale kurs 1.8 na under 8.5, buki wcoaz wierza w over...
5:2 i ostatni inning:p

Podsumowanie Dnia i nocki
Under 234.5 Hebei po 1.91 za stala stawke - weszlo
Under 151 @ 1.91 Bosnia Armenia - nie weszlo za stala stawke
Dziewice win z Brazylia @ 2.25 za stala stawke - weszlo
Makarova @ 5.88 za pol stawki - weszlo
Stephens @ 2.05 za stala stawke - weszlo
Vekic +4.5 @ 2.15 za stala stawke - weszlo
Chihuahua under 8.5 za stala stawke @ 3.43 - weszlo
Dzien mozna udac za udany:p Najmniejszy kurs 1.91...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
https://zapodaj.net/cd63807030d14.png.html

Ost typ nocki dla fun, no juz tym razem musi byc plus:p obecnie jest 4:1...

ja pograne po 3.43...obecnie 2.65 na under 8.5

ale te in inningi w baseballu dlugo trwaja i to tak przez 9 rund ????

Na under 8.5 bylo 3.43-&gt; 2.65-&gt;4.4-&gt;1.9....juz prawie w domu:p jak teraz bedzie out to na under 8.5 pewnie 1.57 bedzie:p

i out!! ale kurs 1.8 na under 8.5, buki wcoaz wierza w over...

5:2 i ostatni inning:p
Jakiś kosz z rańca? Wyszedłem po browar i się prawie utopiłem, a widzę nieźle jedziesz ????
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Persiba Bantul - Sragen under 2,5 - 2,17. Wzrosło do 2.45
Za płaską stawką, albo nawet mniej, czekałem na bramkę padła, to wrzucam under po wyższym kursie. Nie ma co od rana grać grubiej, skoro dalsza część dnia jest zazwyczaj lepsza. Dzisiaj oferta uboga, więc mało typów.
@ I jeszcze under 7,5 Almaty - Astana w hokeja - 1,69
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom