>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
waldemar629 203

waldemar629

Użytkownik
Niekoniecznie bo dużo spotkań do rozegrania i nie wszystkie mogą dzisiaj się skończyć
To juz niestety inna bajka wiadomo ze kilka meczy sie trafi zacietych 5 setowych jak na tyle spotkan no ale przynajmniej dzis pogoda dobra wczoraj mi Karlovica i Switoline zblokowal deszcz
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Syria - Liban -19.5 u17 kosz
✅
dobra pozdrawiam grających, zostaje notorycznie wyrzucany z forum po każdym wejsciu na strone, mam nadzieje, że jeszcze ktoś wyzszą rangą odpisze mi na tego posta, kopał się nie będę szkoda tylko, że nikt nie powie tego wprost a nie jakieś dziwne akcje, życzę wszystkim wysokich wygranych.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
wracając do wcześniejszego posta obiecuje poprawe, nowe forum nowe szanse. Czasami często zdarzyło mi sie napisać coś nie w porządku, zdaje sobie z tego sprawe,
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Gdzie dziś widzicie over 3.5 seta na US Open? Berdych, Taro, Dolgopolov, Bagieta, Cuevas, Brown, Donaldson, Edmund o tych meczach myślałem. Jakieś sugestie?
pezio ?
W sumie to we wszystkich, które wymieniłeś over 3,5 seta możliwy ???? Brown, Edmund, Bagieta - tutaj najpewniej myślę, ale reszta też w miarę, pewnie największy kurs będzie na to u Berdycha, a Harrison może powalczyć.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
ciezko sie przyzwyczaic do nowej szaty graficznej,mam wrazenie ze wczesniej bylo czytelniej,ale coz do wszystkiego da sie przyzwyczaic ????
 
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Panowie - Isner, Svitolina, Karlović ogarną? Mam to na kuponie z Bułgarią i Włochami, wydaje się chyba izi? Macie jakiś pewny typ na dzisiaj z tenisa, kurs ~1.15?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom