>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Na bank będzie walka w necie albo na yutube jak ktoś wżuci a o której jest to posiedze z wami do walki ,mało co oglądam boksa jedynie w Niemczech MŚ które lecą na POlsacie
Dałem ruski Hokej ale tak coś czuje minsk -slovan overa 5,5 bo Petersburg to niewiem powinien wbić 5 goli ,ale się zobaczy szczególnie liczę na Hiszpanie na dużo ilośc goli można kusić się o 5,5 ja pograłem 3,5 i 4,5 zobaczymy jak się potoczy ten meczyk ????
Petersburga polecam ^^
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
SKA Khabarovsk (res) - Spartak Moscow (res) tu kusi 2,5 1.87 start o 3 co myślicie??
Chukyo University - Gifu FC II 2,5 1.50 tez dobrze wygląda chyba się skuszę na tą Japońską ????
Hamilton Wanderers W - Claudelands Rovers W over 3,5 1.32
te 2 gram ako-1.98 za mała stawkę
za większą Japonie 2,5 ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
mowilem ladowac w under w Gwatemali z underu 2,5 kurs 2,4 pre po 45 min meczu over 2,5 - 3,5 kurs ( under 2,5 kurs 1,25) podpucha bukow jak z Chile dzis ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Real Esteli - Managua
Total Over(2.5) 1.5
Hamilton Wanderers W - Claudelands Rovers W
Total Over(3.5) 1.32
Chukyo University - Gifu FC II
Total Over(2.5) 1.5
ako-2.97
to spróbuje
Dzięki Luke miałes nosa ja jestem słaby na piłce ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Real Esteli - Managua
Total Over(2.5) 1.5
Hamilton Wanderers W - Claudelands Rovers W
Total Over(3.5) 1.32
Chukyo University - Gifu FC II
Total Over(2.5) 1.5
ako-2.97
to spróbuje

Dzięki Luke miałes nosa ja jestem słaby na piłce ????
dobry jestes ???? nieraz i nie dwa wykazales sie wiedza i intuicja w stawianiu pilki noznej
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Zobaczymy co los pokaże dałem 2 piłki Kobiecą wywaliłem bo brak statów unich ,ale musi wejsć Hokej Katastrofa nocny Canadyjski ,tą lige będe grał góra od 100-1000 jak będe pewny goli to gram za 1000 a nie za sporo jak ten over 4,5 była podpucha chyba na tą linie bo przeważnie brak 4,5 lini w hokeja na tą lige ,Pozdpaliłem się trudno odrabiamy na Piłkach i Rannym hokeju
Dziękuje Lukuś :cool::grin::]

3-1 i 6 min nadzieji na gola ,już przełknełem porażkę:-|;):razz:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Gol spartak over chyba wejdzie 2,5 1.87 jak pisałem wyżej ,ale Nicaragua nie stzrela ????
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
Mnie to kusi Mayweathera dzisiaj grubo pocisnac ale jakos sie obawiam ustawki jakiejs chociaz ze wzgledu na rekord mysle ze Floyd raczej czysto bedzie gral ale obawy sa
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
ESTESI 1 DOBRZE JEST kurde nudze się nikt niechce zemną gadać a meczyków nie oglądam bo niema co 1 mój hokej o 9 startuje Hokej nocny na ⛔ niestety trza odrabiać to na rannymi meczami ,musi być zysk z hokeji będzie git mam nadzieję
Za godzinę walka to oglądamy z przyjemnością
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Mnie to kusi Mayweathera dzisiaj grubo pocisnac ale jakos sie obawiam ustawki jakiejs chociaz ze wzgledu na rekord mysle ze Floyd raczej czysto bedzie gral ale obawy sa
Ja tam odpuszczam, chociaz jeszcze nigdy na boks nie stawialem kasy:p i nie zamierzam:p
Ja tam ogladbalem skecz Arcesa, i biore sie za analize USOpen, bo znajac reszte, to kazdy bedzie kleil tasiemki na godzinke przed us open:p, a tu trzeba sie wziac dobrze za staty. Kto ma jakie szanse, jak to wygladalo w ostatnich 10+ usopen itp itd. Np na przestrzeni lat, z ktorej 1/8 wywodzil sie zwyciezca, kto byl niespodzianka, Kto ogarnial handi, jak konczyly sie mecze mega faworytow typu 1.05-1.10 itp ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom