>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Oj nie doceniasz sily pieniadza:p
Oni już obaj skasowali co mieli skasować przed walką. Teraz tylko w zależności od liczby oglądajacych ich gaża może się zwiększyć.

E: a i jeszcze jedno... Ustawka byłaby wg mnie paradoksalnie bardziej realna, gdyby kursy na Irlandczyka były przynajmniej dwukrotnie wyższe...
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
hahaha jedyne co moglo uwalic moj under na atlante to dogrywka, i jednak!!! Lol Ok ja na dzisiaj koniec. Trzeba odpoczac dzis i jutro, i na USOpen i kosza za 5 stawek ostro pograc i miec spokoj z tydzien dwa niezaleznie od wyniku.
 
5567 719

5567

Użytkownik
hahaha jedyne co moglo uwalic moj under na atlante to dogrywka, i jednak!!! Lol Ok ja na dzisiaj koniec.
Następnym razem nie trafią lub trafią tak, aby nie było dogrywki w ostatniej akcji. Suma szczęścia i nieszczęścia równa się 0. Taki matematyk jak Ej ti pi z pewnością to wie i nie załamuje się chwilowym niepowodzeniem. ;)
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
w Gwatemali cos sie szykuje , kursy po 2,4 na under 2,5 przed meczem , a gospodarz druzyna underowa , moje kontakty w Gwatemali doniosly mi i wam mowie , wahania 15 min meczu - 1,9 , wzrost do 2,1 , spadek do 1,9
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Indiana,jaka kaszana w końcówce,teraz już pewnie Atlanta to weźmie.
Meksyk rozjechał Brazylię ????
Portoryko wczoraj walczyło z Meksykiem i myślę,że bez problemu pokona Kolumbie. Jeśli nie do będzie spora niespodzianka,kurs już widzę,delikatnie leci.
P.S. Hehe linia pre na Meksyk była 140pkt ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
jA JUŻ TYLKO CZEKMA NA 9 RANO NA HISZPANÓW NA OVERKA 3,5 I 4,5
Hokej mnie przekręcił tylko 1 siadł a 2 marnie 1 tercja 1-1 2 tercja 0-0 i cały overek poszedł w dym ,ta liga jest fajna Canada ale mecze normalne a nie przed sezonowe ,trudno połowe straciłem nie całą ,ale jade dalej sobie z typkami na rano
Mamy czas do wtorku bo forum wyłończone będzie ,jak wstane to przestudjuje Petersburga overka tylko ten mecz mi się wydaje prawdopodobny na over ????
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dobra to na koniec dzisiaj i początek jutro dziabne sobie w walce Floyda remis po kursie 36 za browarka i walka skończy się na punkty po kursie 3,4 za flaszkę ;) zobaczymy czy się będę upijał piwkiem czy wódką ????
Tymczasem pora się zdrzemnąć.
Powodzonka
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Under 80.5 Atlanty w meczu z Indiana @ 1.87 w 5Dimes
mowa oczywiscie o tym ze Atlanta nie rzuci 81 pkt...wyjasniam bo cos czuje ze zaraz sie ktos rzuci z obelgami ????
79 pkt....⛔ ⛔ ⛔ Siadlo, ale i tak na dzis koniec...
@Aandrzej...a kto to byl ten rolnicz?:p
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Na bank będzie walka w necie albo na yutube jak ktoś wżuci a o której jest to posiedze z wami do walki ,mało co oglądam boksa jedynie w Niemczech MŚ które lecą na POlsacie
Dałem ruski Hokej ale tak coś czuje minsk -slovan overa 5,5 bo Petersburg to niewiem powinien wbić 5 goli ,ale się zobaczy szczególnie liczę na Hiszpanie na dużo ilośc goli można kusić się o 5,5 ja pograłem 3,5 i 4,5 zobaczymy jak się potoczy ten meczyk ????
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Szans,na obejrzenie tej walki w necie,pewnie nie ma?
Na yt jest już pełne streamów od kilku godzin gdzie na razie puszczają ważenie lub jakieś stare walki ale streamów będzie tyle że nawet nie dadzą rady ich zbanować ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom