>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Under 80.5 Atlanty w meczu z Indiana @ 1.87 w 5Dimes
mowa oczywiscie o tym ze Atlanta nie rzuci 81 pkt...wyjasniam bo cos czuje ze zaraz sie ktos rzuci z obelgami ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Chciałem oglądnać siatke u 18 kobitek teraz Włoszki ,albo Brazylijki tylko mnie Ruskie przekonują żeby zagrać ,albo live będe grał Tomku z siatkóweczki ,chciałem zagrać 4 kwarte na Senegal ale brak było w ofercie na kwarty
Dziękuję zaraz poszukam na Innej stronie siatkóweczki mojej ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Mistrzostwa Ameryki.
Dwa meczyki ciekawe dziś w kosza.
Brazylia-Meksyk.
Portoryko-Kolumbia.
Meksyk,tu praktycznie całym składem,bez Ayona z Realu,ale z Gutierezem,Hernandezem...
Brazylia, w bardzo eksperymentalnym.
Nie wiem,czy coś tu zagram,bo bardziej mnie interesuję,ten drugi mecz,ale Meksyk,powinien,to ogarnąć,po kursie 1.80.
Gram natomiast Portoryko po 1.90
Chociaż też w odmlodzonym składzie,to bez wątpienia sportowo lepsi od Kolumbii.Trzon zespołu to 5 zawodników z mistrza kraju.
Kolumbia gra w domu,także duży plus,ale Portoryko powinno to ogarnąć.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Chciałem oglądnać siatke u 18 kobitek teraz Włoszki ,albo Brazylijki tylko mnie Ruskie przekonują żeby zagrać ,albo live będe grał Tomku z siatkóweczki ,chciałem zagrać 4 kwarte na Senegal ale brak było w ofercie na kwarty
Dziękuję zaraz poszukam na Innej stronie siatkóweczki mojej ????
Tomciu graj overki z hoka 4,5 albo 5,5, to Ci dobrze szło, nie kombinuj z innymi dyscyplinami bo sie pogubisz i zagubisz, a to może doprowadzić do niepożądanych sytuacji, oby nie dramatycznych, szanuj pieniądz ciężko zarobiony, 3maj się Tomciu i przemyśl sprawę
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje niegram siatkówki bo może być ciężko widze Turki prowadzili 15-9 i już przegrywają seta ,te Babki są dziwne :grin:
A hokej marnie widzę tą Canadyjską lige z Overkami ,ale experymentuje te przed sezonowe i dlatego niską stawkę daje nanie
Czuje że będzie strata na hokeju ,ale to nic ,nie wszystko musi wchodzić ,ta liga z CANADY TO POPROSTU dałem dla rozrywki nanocke
Szczególnie czekam na rano Hokeja Finał młodzieżowych Krasnaya i LM z hokeja na gole i Towarzyskie Kobietki

Dziękuję za rade masz rację niema co grać siatki już przemyślałem i zamknołem Buka ,zobacze co hokej pokaż eile wtopy będzie na nocke z Canady ,a moz eminimalny plusik sie zrobi Podlicze w swoim temacie ten Hokej ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dziękuje niegram siatkówki bo może być ciężko widze Turki prowadzili 15-9 i już przegrywają seta ,te Babki są dziwne :grin:
A hokej marnie widzę tą Canadyjską lige z Overkami ,ale experymentuje te przed sezonowe i dlatego niską stawkę daje nanie
Czuje że będzie strata na hokeju ,ale to nic ,nie wszystko musi wchodzić ,ta liga z CANADY TO POPROSTU dałem dla rozrywki nanocke
Szczególnie czekam na rano Hokeja Finał młodzieżowych Krasnaya i LM z hokeja na gole i Towarzyskie Kobietki

Dziękuję za rade masz rację niema co grać siatki już przemyślałem i zamknołem Buka ,zobacze co hokej pokaż eile wtopy będzie na nocke z Canady ,a moz eminimalny plusik sie zrobi Podlicze w swoim temacie ten Hokej ????
Tomciomenie , zagraj cos z latynoskiej pilki ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom