>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
zalezy co lubisz grac:p
tak apropo: Finlandia +2.5 seta @ 2.15 w 5Dimes
0:3....⛔ ⛔ ⛔ Byla szansa w pierwszym secie, w drugim tez, ale brak psychiki. Szkoda mi tego lysego z Finlandi, gosc jako jeden ogarnia, reszta, razem z trenerem nie wie po co sa na parkiecie:p
Co do Polski to czarno to widze. Wiecej szczescia niz rozumu.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wawo,co z tym dziadkiem, miał być łatwy win Honved,a widzę,1:3 w plecy....?
Dziadek to notorycznie przed wnusiem s........a, najpierw z Polski, a teraz to ewidentnie mu jest wszystko jedno ???? dlatego wywiadu video nie autoryzował. A na poważnie to taki klient jak Wawo powinien mieć przy swoim każdym wpisie uwagę pt. &quot; pacjent nie wziął/ew. przesadził z lekami ????
PS Tutaj dzieciaki przez takich typów tracą kieszonkowe. Stop cyrkowcom w bukmacherce!
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Gavrilova v Cibulkova bardzo dobry mecz, jednak jestem niemal pewny, że żadna z tenisistek nie osiągnie chociażby trzeciej rundy US Open.
Cibulkova wygra pierwszego gema w trzecim secie @2,37
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
Gavrilova v Cibulkova bardzo dobry mecz, jednak jestem niemal pewny, że żadna z tenisistek nie osiągnie chociażby trzeciej rundy US Open.

Cibulkova wygra pierwszego gema w trzecim secie @2,37
Gavrilova zagrala bardzo dobrze koncowke 2 seta co myslisz na mecz ja zagrac?
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Gavrilova zagrala bardzo dobrze koncowke 2 seta co myslisz na mecz ja zagrac?
Cibulkova zaczyna grać na jeden strzał, a to oznacza, że odczuwa w nogach mecz. Na tę chwilę Gavrilova wygląda lepiej

⛔ Cibulkova pierwszy gem @2,37
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dziadek to notorycznie przed wnusiem s........a, najpierw z Polski, a teraz to ewidentnie mu jest wszystko jedno ???? dlatego wywiadu video nie autoryzował. A na poważnie to taki klient jak Wawo powinien mieć przy swoim każdym wpisie uwagę pt. &quot; pacjent nie wziął/ew. przesadził z lekami ????
PS Tutaj dzieciaki przez takich typów tracą kieszonkowe. Stop cyrkowcom w bukmacherce!
Serio uważasz, że ktoś stawia te typy? Bez zastanowienia? Nawet jak, to już jego problem ???? Mnie bawią te wpisy, pośmieje się, super! Jest OK! Trochę dystansu! Pozdrawiam Wawo ;)
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Widzę, że fortuna nie ma zbytnio pojęcia o LoLu, przynajmniej wnioskuję na podstawie tych kursów z NA LCSów. Nie raz widziałem z 0-2 do 3-2 a oni kursy over 8 dają. Lekko warto spróbować, bo kto wie. Za jakąś końcówkę można rzucić kilka &quot;groszy&quot; ????
EDIT
Dla porównania w naszym ukochanym STSie jest @7.25
W fortunie @8.44
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Mi się wydaje że Gavrilova chce bardziej wygrać ten finał. Pojęcia nie mam tylko z której strony ugryźć ten mecz żeby się opłacało ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom