>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Jamal - Rusel (Bangladesz) under 2,5 - 2,37 live
ja nie gram tego meczu ???? goscie nie strzelili w ostatnim meczu gola , a dwa mecze z rzedu bez gola przytrafily im sie rok temu , gospodarze moze cos strzelą jeszcze itp , zobaczymy ???? / a wczoraj same underowe mecze w Bangladeszu byly
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Cytat:
&lt;table cellspacing=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; border=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border:1px inset&quot;&gt; Napisał marek611 -&gt;

mam nadzieję, że w drugim powalczy (w pierwszym zagubił się pod koniec)
@3,5 (value) :wink:

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
i za @15 parę groszy :grin:
⛔ Menendez go niszczy, gość albo nie zdrowy albo nie chce grać bo przebija piłki na drugą stronę od niechcenia :;/:
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
ja nie gram tego meczu ???? goscie nie strzelili w ostatnim meczu gola , a dwa mecze z rzedu bez gola przytrafily im sie rok temu , gospodarze moze cos strzelą jeszcze itp , zobaczymy ???? / a wczoraj same underowe mecze w Bangladeszu byly
A wiesz o tym, że wczorajsze mecze z dzisiejszym nie mają nic wspólnego? Jak byłyby overowe, to większe szanse by były na under, w tym meczu? ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
LIVE Boeung vs Global , Singapur puchar 1-2 54 min
Global under 3 gole ( 3 gole = zwrot) kurs 1,7
1 mecz , do przerwy 0-2 dla Globaly , potem karny dla gospodarzy , Global w drugiej odpuscil na razie , lekko gram Global strzeli ponizej 3 gole
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
LIVE Boeung vs Global , Singapur puchar 1-2 54 min
Global under 3 gole ( 3 gole = zwrot) kurs 1,7

1 mecz , do przerwy 0-2 dla Globaly , potem karny dla gospodarzy , Global w drugiej odpuscil na razie , lekko gram Global strzeli ponizej 3 gole
Ja tam się zapatrywałem na u 4,5 po trzeciej bramce z 1,98 ale ostatecznie odpuszczam. W lidze może bym zagrał, puchar odpuszczam.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Lecę w under 2,5 dla Rostów U-21 w meczu z Dynamem Moskwa U-21 Kurs 2.08, niespodziewanie gospodarze prowadzą 2:0 i nie chce mi się wierzyć, że jeszcze coś strzelą przeciwko faworytom . Mimo prowadzenia kurs na nich 1,48, więc może być nawet jakiś come back Dynama albo nawet łamak.
 
adik1992 425,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na wieczór z tenis ode mnie Peng wygra @1,55, DW 2:0 Peng @2,29. A z ATP Lorenzi - Tiafoe over 21,5 @1,62 i Sugita +1,5 seta @1,82 ( dla mnie bet dnia)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom