>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
No to jedziem z poranna sesja. 5Dimes juz operuje chociaz nie w 100%.Under 147.5 w meczu Portugalia vs Bulgaria @ 1.91 w 5Dimes. Mecz za 2 min.

PS. Haida Beatriz win set 6:3..Bogdan nie daje rady...kto posluchal pograc -2.5 lub inme hadi ten na dobrej drodze, ale to wta takze jeszcze kto wie:p
86:63..⛔ ⛔ ⛔ zly poczatek dnia, bedzie trzeba odrabiac:p
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Najszersza oferte kto ma?? Unibet legal? Gram glownie tenis,, siatka, pilka.
W STS dalej dubluje wysylanie kuponu? Czesto się zdarza?
Unibet nielegal, ale można normalnie grać i wypłacać.
sts nie wiem, nie miałem nigdy tego problemu akurat, chociaż działanie ich strony to jest dramat, zarówno mobilnej jak i web.

Ciężko powiedzieć kto ma najszerszą ofertę. Zależy od dyscypliny i czy pre czy live. Tenis, siatka i piłka to zależy jaka liga. Na główne to wszędzie będzie dobry live, a na niższe ligi (szczególnie w nogę) to chyba sts/fortuna, ale nie wiem bo nie gram raczej takich rzeczy za dużo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
kurs już wyższy bo za 15 min koniec 1 połowy, ja niestety na Fortunie która na live ma 5 zdarzeń ;(
Totolotek może jakiejś zajebistej oferty live nie ma na wszystkich meczach (ale im głośniejsze zdarzenie tym oferta rośnie typu kartki itd.) Ale takie coś co Ty chcesz na wszystkie mecze mają. W tej chwili Zagłębie gol 2,2 wynosi.
Nie tylko Fortuna czy te drugie ścierwo (nie wymienię nazwy, ale pewnie wiecie o kogo chodzi) jest na rynku.
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
gram dzisaj na Stephens po 3.30, urzekla mnie mozliwosc sprawdzenia kolorystyki fugi z jej jaskinią, a juz tak na powaznie gram Sloane, bo Wozniacki gra po prostu słabo, nie wiem jak ona sie znalazła na tym etapie ale z taką grą i przebijaniem dwa metry nad siatką to jest zaproszenie dla murzynki na końcowe winnery, gra bardzo zachowawczo, walczy tego jej nie można odmówić ale przy mocnych uderzeniach Sloane z piłek wracajacych prawie jak balony to powinno się dla niej skończyć tragicznie, druga sprawa zauważyłem że Karolajn ostatnio kuleje z kończeniem łatwych piłek, nigdy nie była zawodniczką pokroju S Williams czy Pliskovej ale bez przesady. Tu nie ważne czy Sloane czy Safarova by grały, będą ogromne problemy u Dunki. To tak ode mnie a mecz za 15 minut zgodnie z prognozam.
Też to pograłem
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Lekkoatletyka na wieczorne finały:

Sally Pearson - Christina Manning 1 @ 1.22 - 100 METRÓW PPŁ K
Muktar Edris - Paul Kipkemoi Chelimo 1 @ 1.35 - 5000 METRÓW M
Johannes Vetter - Thomas Rohler 1 @ 1.50 - OSZCZEP M
Czy Kamila Lićwinko zdobędzie medal? TAK @ 1.45 - SKOK WZWYŻ K
USA vs Jamajka 1 @ 1.40 - SZTAFETA 4X100 KOBIET

@ 5.01 iforbet
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Marsylia @ 2,35

Nantes już wykorzystane 3 zmiany! Kontuzje. Marsylia od początku meczu sprawia lepsze wrażenie. A na pewno brak możliwości zmian będzie w drugiej połowie bardzo widoczny w zespole gospodarzy.
✅ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Zelandia od pewnego czasu pokazuje się z niezłej strony, osobiscie bym sie nie odwazyl grac na Koreanczykow, Zelandii tez nie pogralem w trakcie bo nie mialem lacznosci z baza, ale miejmy nadzieje, ze sie ogarna i wygraja skosnookie wariaty.

czailem sie za to na over chorwatow ze slowencami ale po fakcie to se mozna pisac.

Ja to bym wolał żeby się Korea nie ogarnęła ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom