>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Race to 9 corners - City

Przy taktyce gospodarzy, to darmowy hajs 15/10
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Buuu hahahahaja to sobie wymyśliłem z ta Stephens ????
Dobrze że mnie wyhamowali i w pule poszło tylko 46 ziko a nie jak planowałem 20% budzetu i zachlanne liczenie na extra pensję ????
Dorzucę jeszcze 5ziko na under 8,5 gema w drugim secie @ 2,75
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Buuu hahahahaja to sobie wymyśliłem z ta Stephens ????
Dobrze że mnie wyhamowali i w pule poszło tylko 46 ziko a nie jak planowałem 20% budzetu i zachlanne liczenie na extra pensję ????
Dorzucę jeszcze 5ziko na under 8,5 gema w drugim secie @ 2,75
Przeciez pisalem ze nie bedzie co zbierac. Warto pograc over 12.5 w 2gim secie.(oczywiscie nie all in,pozniej najwyzej kontra)te -4.5 bedzie na styk. Jak Karo wygra w Tiebreaku to bedzie 6:2, 7:6, tudziez 5 gemow.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
ATP ale napisz jakie miales argumenty na to procz statystyki, serio pytam
tylko staty, plus fakt ze na 5Dimes nie moge wejsc a mialem to grac za 3 stawki na -3.5 jakby zeszlo(co prawda nie zeszlo do tego poziomu, ale dzisiaj z tenisa 2/2 jesli chodzi o suche typy) Kurs 4 na Svitoline i -2.5 na Beatriz, ze juz nie wspomne o atakowaniu 169.5 na live w meczu Bulgarow jak byla linia, no ale pech to pech.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Kortrijk DNB @ 2,30

Druga dzisiejsza próba. Eupen faworytem takim tego meczu? Nie mogę się z tym w żadnym wypadku zgodzić.
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Przeciez pisalem ze nie bedzie co zbierac. Warto pograc over 12.5 w 2gim secie.(oczywiscie nie all in,pozniej najwyzej kontra)te -4.5 bedzie na styk. Jak Karo wygra w Tiebreaku to bedzie 6:2, 7:6, tudziez 5 gemow.
Dlatego zasiales we mnie wątpliwości ???? reputke już za to przybyłem ;)
Jak wpadniesz to tequille też postawię ;)


Jeszcze jeden typ fantasta:

Kosovo kosz @5,1
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
patrząc na bomby jakie Caro musi odbijać zaczynam się zastanawiać czy przypadkiem nie napierdalają ją łapska
no i under na ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom