>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
A co mam czekac do 90 minuty by przewidziec wynik ???? ... to by bylo zbyt latwe ????

Widze jak graja i widze, ze im nie idzie ????
nie rozsmieszaj mnie, za stary jestem i za duzo widzialem powrotow w pilce zeby w 20 min przyjmowac do wiadomosci ze LFC nie da rady, jest takie cos jak przerwa a tam trener ma swoje dwa slowa i czesto obraz meczu po przerwie diametralnie sie zmienia, takze takie pieprzenie na poczatku meczu bo obrona zaspala to mozna sobie wsadzic w kieszen, liczy sie to co po koncowym gwizdku
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Siemandero!!! qwa 5Dimes padl ???? ( jakies update robia i ni mozna grac, co tu robic?

P.S. zamiast 5dimes.eu wpisalem 5dims.eu.....i przekierowywuje na bet365..cwaniacy
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Oglądasz piłkę od miesiąca czy co? Przecież tutaj jeden błąd w kryciu może zadecydować o wyniku lub też błysk zawodnika Liverpoolu, a mają zdecydowanie lepszy team. Watford to zespół który dużo biega, nie ruszałbym nic w stronę LIV teraz.
nic dodac nic ujac
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Liverpool!!!!! i gdzie Pan wyrocznia
E:// zapowiada sie podobna strzelanina jak wczoraj
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Znasz już składy, bo podobno mają wyjść rezerwami na ten mecz?
kto tak mówił słuchałem wypowiedzi trenera wczoraj i grają pierwszym składem wszystkie mecze ale oczywiście małe roszady zawsze będą, a kanada też zawsze wyjdzie pierwszym ? Polska będzie chciała wygrać bo jak nie z kanadą to z kim jak ruscy za silni moim zdaniem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
zacytuje ciebie ????



????
zakonczylem z Toba dyskusje nie stawiam wyrokow tylko staram Ci sie wyjasnic,ze nie mozna stawiac kogos na przegranej pozycji &quot;bo im nie idzie&quot; w 20 minucie meczu, mam nadzieje ze zrozumiales, amen
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Niestety nie widzialem...Canal + sport to dziadostwo, ale Pool z takimi skrzydlami powinni nabijac seriami rozne. Wiecie moze co decyduje, ze buk prowadzi transmisje meczu, albo nie?
Czy Caloroczny nie ma licencji na PL?
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Niestety nie widzialem...Canal + sport to dziadostwo, ale Pool z takimi skrzydlami powinni nabijac seriami rozne. Wiecie moze co decyduje, ze buk prowadzi transmisje meczu, albo nie?

Czy Caloroczny nie ma licencji na PL?
Na wyspach tylko Sky ma licencje, niektóre mecze transmituje tez BT Sport
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
kto tak mówił słuchałem wypowiedzi trenera wczoraj i grają pierwszym składem wszystkie mecze ale oczywiście małe roszady zawsze będą, a kanada też zawsze wyjdzie pierwszym ? Polska będzie chciała wygrać bo jak nie z kanadą to z kim jak ruscy za silni moim zdaniem.
Podobno Drzyzga coś gadał, ale to tylko na razie pogłoski. Ja bym nic nie ruszał przed oficjalnymi składami ;) Kanada niby nie gra tu w najmocniejszym składzie, ale z naszymi rezerwami (jeżeli tak będzie) to -1.5seta to ryzykowne trochę (szczególnie po takim kursie).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom