>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Liverpool najmocniejszy skład, brakuje tylko Coutinho i Mane, w Bilbao każdy grasz inny niż z podstawowej jedenastki wystawionej w czwartek w lidze europy. Liverpool do gry dziś.

Osobiście, Liverpool -1.5 @ 2.63 uni
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Postawilem zaklad w STS. Pojawilo sie info . Prosze czekac,trwa autoryzacja kuponu. I wlaczylo sie odliczanie 53s..52s..51s... Ale jajca. To Wy niektorzy w te 53s potraficie podac typ, ktory w tym czasie wejdzie ????
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
jak myslicie ? zagalme w sts na over 0,5 na live po super atrakcyjnym kursie 6,5 na LOkeren-korkijk ,byla ok 10 minuta jak pamietam. Gol padł w 14 min .
dostalem tylko zwrot stawki . na czacie powiedzieli mi ze postawilem jak juz gol padł.TAK OCZYWISCIE NIEBYLO
jak myslicie warto jeszcze sie kłócić z nimi o wygrana ?na czacie pisza ze tylko pisemnie
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
jak myslicie ? zagalme w sts na over 0,5 na live po super atrakcyjnym kursie 6,5 na LOkeren-korkijk ,byla ok 10 minuta jak pamietam. Gol padł w 14 min .
dostalem tylko zwrot stawki . na czacie powiedzieli mi ze postawilem jak juz gol padł.TAK OCZYWISCIE NIEBYLO
jak myslicie warto jeszcze sie kłócić z nimi o wygrana ?na czacie pisza ze tylko pisemnie
o której godzinie zawarłeś zakład? Skoro tak piszą to już tak zostanie, nic tego nie zmieni. Mnie wyje... na 730 zł pisałem reklamacje i dostalem po miesiacu odpowiedz, rozpatrzyli negatywnie, wiadomo. To pseudo buk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom