>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
dspk666 6,7K

dspk666

Użytkownik
o której godzinie zawarłeś zakład? Skoro tak piszą to już tak zostanie, nic tego nie zmieni. Mnie wyje... na 730 zł pisałem reklamacje i dostalem po miesiacu odpowiedz, rozpatrzyli negatywnie, wiadomo. To pseudo buk.
05.08.2017 20:09:57
W Sumie bym to olał ale nic nie pisza ze kursy im sie powaliły
 
betbangtheory 93

betbangtheory

Użytkownik
jak myslicie ? zagalme w sts na over 0,5 na live po super atrakcyjnym kursie 6,5 na LOkeren-korkijk ,byla ok 10 minuta jak pamietam. Gol padł w 14 min .
dostalem tylko zwrot stawki . na czacie powiedzieli mi ze postawilem jak juz gol padł.TAK OCZYWISCIE NIEBYLO

jak myslicie warto jeszcze sie kłócić z nimi o wygrana ?na czacie pisza ze tylko pisemnie
4 minuty to duzo czasu ja bym walczyl i zrobil im jeszcze przypal na fb udostepnil na grucpach bukmacherskich to co do nich publicznie na fb napisalbym ze oszukuja i jak sytuacja wyglada i ludzie by ci dawali lajki to bys cos wywalczyl
 
H 902

hank

Użytkownik
o 0,5 w 10minucie po 6,5? Powodem zwrotu pewnie był zły kurs, tylko głąb na czacie bredzi. Ale buka zmień, nawet z tych polskich to najgorszy
Osaka 1,73.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Nawet jednego seta Sock nie ugra. Jednego zastanego seta. Why, Jack?


... połam swój serwis teraz Kevinek, PLEASE...
 
H 902

hank

Użytkownik
Nie pamiętam kiedy ostatnio Dortmund prowadził grę, grając z Bayernem. Szykuje się kolejna wtopa Bawarczyków, 6 z rzędu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom