>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
seba6 533

seba6

Użytkownik
Lisicki - Dodin patologia. 80% punktow to return w siatke albo trybuny. Ewentualnie sztywna dodin przebije pileczke i chyba czeka na blad bo sie nie rusza wcale
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
panowie macie coś z hokeja na rano ,ja będe analizował jak wstane ,ale Nowa Zelandja gra jest coś pewnego z niej ??
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Snezhnye Barsy - Altai U-K over 5,5 1.54
Snezhnye Barsy - Altai U-K -1 1 1.73
Takie wymyśliłem na rano Powodzenia
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Zverew 2-0 wygrał miałem czuja ż ewygra 2-0 ale nie grałem tylko zw jego
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Się popłakała jakby co najmniej szlema wygrała xD
e: No zverev jednak na mocnego przeciwnika się spiął i na lajcie to ogarnął. W porównaniu z poprzednimi meczami to niebo a ziemia
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Pilka Nozna: Monarcas Morelia-Santos Laguna
TYP: Ponizej 2.0 Bramek ( Azjan )
KURS: 2.02
Informacja od czlowieka z tych kregow. Docelowo prematch byl Under 2.5 Goli. Mysle,ze dwa gole padna tutaj maxymalnie.
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Pilka Nozna: Jorge Willstermann-Guabira
TYP: Guabira Lub Remis
KURS: 2.20
Nie wiem co tutaj sie kroi. Ale z przebiegu meczu podoba mi sie Guabira,ktora ma mega forme. Tutaj rowniez na ten moment sa konkretniejsi. Bardzo ciekawe h2h i wiele remisow miedzy tymi ekipami. Warte proby.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom