>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
zajrzalem w Twoj temat w sumie sam nie wiem w jaki sposob sie powstrzymalem jeszcze przed skomentowaniem niektorych bredni. Mialem sie odezwac na priv w celu ich sprosotowania, ale to nie moje zoo nie moje zabawki.
Nie warto, pisze analizy pod typ. Raz wejdzie, a raz nie i tyle. Do tego koleś jest tak chamski, że wchodzić z nim w dyskusję to po prostu walka z wiatrakami.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Analiza pod typ, a wiesz co to w ogóle znaczy?! A jak się pisze analizę, nie typujac a zapowiadając mecz.. tak to można każdy mecz opisać, tyle że to nie dział zapowiedzi, a typy. Więc Analiza pod typ zawiera wizję meczu...
Zawiera wizję meczu? ????
To ja proponuję zmienić forum albo zacząć pisać baśnie. Piszesz to co wygodne pod analizę, wady zawodniczek pomijasz na które grasz, jesteś kompletnie nieobiektywny i uważasz, że to jest okej, bo musi pasować pod typ jaki grasz? Typer pierwsza klasa.

P.S.
To ostatnia wiadomość, bo nie mam zamiaru tracić na Ciebie czasu. Lista ignorowanych się powiększy o jednego chomika.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Przypominam, ze klase typera znamionuje SKUTECZNOSC, a nie ladne pioro. Jesli wchodzi, typ byl dobry.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dajciie spokój oglądajmy tenisa
Proponuje cś na rozluźnienie jakiś dobry trunek ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom