>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
adik1992 425,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
i Cilic planowo 3:0, jak wczoraj podałem ten typ to niektórzy nie wierzyli jak ktoś może w ogóle grac coś w stronę Cilica i to po tak słabym kursie, ale widać niektórzy dalej grają kierując sie nazwiskiem a nie aktualną dyspozycją
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Jak już ktoś nie miał o co grać to Lotysze, bo szansę na awans były bliskie zeru.

Z resztą o czym mowic, wynik mówi sam.

Niektórym radzę zapoznać się z podstawami plażówki i regulaminu, który jest banalnie proste.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
i Cilic planowo 3:0, jak wczoraj podałem ten typ to niektórzy nie wierzyli jak ktoś może w ogóle grac coś w stronę Cilica i to po tak słabym kursie, ale widać niektórzy dalej grają kierując sie nazwiskiem a nie aktualną dyspozycją
Haha kozak, szkoda tylko, że Johnson się popłakał w trzecim secie, który spokojnie mógł wygrać bo był brake to przodu, ale oddał dwa gemy za darmo. Plus, był tb, wiec mogło pójść różnie. Dla mnie value nie było, brawo że masz jaja
 
adik1992 425,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Haha kozak, szkoda tylko, że Johnson się popłakał w trzecim secie, który spokojnie mógł wygrać bo był brake to przodu, ale oddał dwa gemy za darmo. Plus, był tb, wiec mogło pójść różnie. Dla mnie value nie było, brawo że masz jaja
Przeczytaj analize z działu ATP. Napisałem że Cilic w ważnym momencie wygra decydujące piłki. I zapewniam Cię że jeżeli byłby 3 tb to Chorwat by trzy wygrał. A to że Johnson był brejk do przodu to nic nie znaczyło tym bardziej że to był początek seta. Nawet na chwilę typ nie był zagrożony. I nie można pisac że ktoś mogł spokojnie wygrac seta przy prowadzeniu 2:0 w secie, gdyby miał 40:0 przy 5:4 to byłby blisko seta ;)
 
adik1992 425,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Po co ta gra do trzech wygranych setów w deblu jak i tak wszyscy praktycznie odpuszczają przy stanie 0:2?
Pewnie dla tego że mecze kończyłyby się po 45 minutach a kibice płacą za bilety i chcą obejrzeć mecz
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
STS to najwieksze scierwo, cały czas problemy techniczne:
- znika kasa z konta
- problemy z logowaniem
- wylogowuje co 10minut
- dubluje kupony
A najlepsze jest to, ze gdy napisalem na live chat czy maja zamiar coś z tym zrobić to dostałem odpowiedz, ze oni żadnych błedów technicznych nie widzą. Brak profesjonalizmu i tyle.
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
STS to najwieksze scierwo, cały czas problemy techniczne:
- znika kasa z konta
- problemy z logowaniem
- wylogowuje co 10minut
- dubluje kupony

A najlepsze jest to, ze gdy napisalem na live chat czy maja zamiar coś z tym zrobić to dostałem odpowiedz, ze oni żadnych błedów technicznych nie widzą. Brak profesjonalizmu i tyle.
Mam to samo zdanie, chyba czas się przenieść na fortune lub totolotka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom