>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
skorzystalem z tego overa dodalem do ako od 4 spotkan nie strzelili wkoncu sie przelamali, zostal lolek 2mapa
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Marinos-1.5 na noc. Nie daje se łapy uciąć ale ta seria się raczej nie skończy w 5 meczach.Guaros wczoraj 50% zza łuku i 15 trò˛jek łącznie.Taki mecz b2b nie może się powtórzyć.Marinos ma kim grać, uratują ta serie.
✅
91-80
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 163

maniek04121993

Użytkownik
jak wplacic przez Trustly bo wpisuje hasło i wyskakuje. Formularz został blednie wypełniony. Prosze sprawdzić pola zaznaczone na czerwono.
bz wbk dzien roboczy trzeba czekać? To jakaś porażka
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Co tam panowie gracie dzis
Ja gram taśmę na Wimbledon od Pezia za 5k. Zaraz ruszam na rajd po warszawskich ziemniakach, bo w jednym (chyba?) tyle mi nie przyjmą.
Jak utopię to zysk z całego czerwca pójdzie się...ale coż, Wimbledon to święto:grin:
 
adik1992 416,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
ode mnie na pierwszy dzień Wimbledonu
Haadad Maia WIN @1,45
Svitolina +4,5 gema @1,42
Kr. Pliskova Win @1,67
AKO: 3,44
Dodatkowo Vondrousova - Peng over 21,5 @1,8
a z ATP:
Querrey -1,5 seta @1,4
i Karlovic - Bedene Tb w pierwszym secie @1,8
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie, nie było mnie na necie od czwartku, co zmieniło się po 1 lipca? Widzę, że strony poblokowane, gdzie i jak gracie? ;) Jakiś temat na forum?
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Konkret bet w stronę Doktora w bukach, gdzie krecz = win.

Aliaz mega problemy z nadgarstkiem.
Pewne info z tym nadgarstkiem?

Chociaż w sumie odpuszczam - zakładam, że jeżeli ktoś wychodzi na kort to jest zdrowy i dobrze przygotowany.
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
a gdzie przeczytam o jego problemach?
Wystarczy porozmawiać z jego bratem Bliźniakiem - Andrażem... =P
Wczoraj wieczorem w dwóch mediach społecznościowych pojawiły się takie informacje, ale jak widać - w większości nie zostały zapisane.
Można zajrzeć np. Tutaj

Poza tym na 1. rundę będę śledził spotkania wedle wstępnych typów, w oczekiwaniu na lepsze kursy:
Brown, Szapowałow, Paire, Murray (overki), Anderson, Gombos, Karlović, Mayer, Medvedev (overki), Albot.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom