>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
kowalikowo 6

kowalikowo

Użytkownik
Panowie czy jest jakaś stronka, gdzie mogę zobaczyć, jak układały się kursy na wydarzenie live w ciągu całego meczu? 1xbet rozliczył mi plażówkę po kursie 1.1 a zagrane było wydarzenie coś koło kursu 1.9 -.-
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
pamietacie jak ktos kiedys pisal zeby grac na Nadala progresja z kolejnym przeciwnikiem, ze nie wygra wimbledonu? heh zzera mnie duma ???? w ktorej to rundzie polecial?
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
pamietacie jak ktos kiedys pisal zeby grac na Nadala progresja z kolejnym przeciwnikiem, ze nie wygra wimbledonu? heh zzera mnie duma ???? w ktorej to rundzie polecial?
Trochę późno :p
Ja wolałem postawić na seta Mullera, prościej i szybciej ;)
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Birrel z Dolehide robia miazge z Zhao i rudej w deblu biore 2 set robillard/zhao 2.40

Dolehide to jeszcze ale Kimberly w deblu to 5 kolo u wozu nie wierze w 2-0

pacne jeszcze na mecz 5.15
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
EVerton w dobrym składzie gra z tymi ziomkami z Kenii, niemożliwe ze będzie remis.
Everton over 1,5 @ 1,65
over 3 w meczu @ 2,21
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Wie ktos czemu kurs na tetevo wzrasta?? Już 2.1 jest a było 1.9. Jakieś newsy ktoś ma? Zamierzam zagrac na nich ale nie wiem czym podyktowane są te zmiany kursów?
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
ja na LE cos takiego Skendija strz + Lech strz + Galata strz + Norrkoping win + Ael Limassol win AKO 3,58 ciekawe co nie pyknie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom