>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
No Partizan słabo, ale Buducnost nieźle się broni, agresywnie.
No i jeden z lepszych o ile nie najlepszy piłkarz na ławce - Leonardo.
Mam parę kuponów na Partizan, więc sobie skontrowałem na 0-0 dw w razie czego. Goście raczej nic nie strzelą, bo niespecjalnie nawet mają okazje wyjść z połowy.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Goście raczej nic nie strzelą, bo niespecjalnie nawet mają okazje wyjść z połowy.
Jak już mieli zajebistą kontrę to czasu zabrakło :grin: Gdyby nie Grobari to mógł spokojnie jeszcze dopuścić tą akcje, zwłaszcza jak nawadniali się w międzyczasie.
Mimo wszystko dla mnie Partizan słabszy od Crveny i szkoda, że tamci akurat w LM nie startują.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
No Partizan słabo, ale Buducnost nieźle się broni, agresywnie.
No i jeden z lepszych o ile nie najlepszy piłkarz na ławce - Leonardo.
Mam parę kuponów na Partizan, więc sobie skontrowałem na 0-0 dw w razie czego. Goście raczej nic nie strzelą, bo niespecjalnie nawet mają okazje wyjść z połowy.
Ja nigdy nie stawiam na czyste konta, pilka jest tak nieobliczalna ze jeden staly fragment gry jakas przypadkowa akcja i pozamiatane typ do kosza, życir mnie tego nauczylo, jesli chodzi o Partizan miałem grać handi dodatnie na podgorice, ale ostatecznie dalem na serbow, moze w 2 wrzuca wiekszy bieg i sie obudza, w koncu to lm
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Partizan nie przegrał w całym sezonie z Crveną, więc był zdecydowanie lepszy.
Ale też zmienili trenera. Wydawałoby się, że Djukic będzie lepszą opcją, ale póki co tego nie pokazują.
Crvena dużo strzela, ale w obronie cienizna.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Ja nigdy nie stawiam na czyste konta, pilka jest tak nieobliczalna ze jeden staly fragment gry jakas przypadkowa akcja i pozamiatane typ do kosza, życir mnie tego nauczylo, jesli chodzi o Partizan miałem grać handi dodatnie na podgorice, ale ostatecznie dalem na serbow, moze w 2 wrzuca wiekszy bieg i sie obudza, w koncu to lm
Teoretycznie tak i choć wrzuciłem taki kupon za niedużą stawkę ze względu właśnie na ten środek ostrożności, to póki co, żaden z trzech zespołów nie oddał celnego strzału.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - ISLANDIA: Inkasso-deildin⚽
Godzina: 21:15
Spotkanie: Throttur - Fram
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.59
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam ,Zapraszam na 11 kolejke do Islandii gdzie gospodarze czyli zespół Throttur Reykjavik podejmię drużyne Fram Reykjavik.Gospodzarze zajmują 3 miejsce w tabeli mając 20pkt na koncie i tracą 2 pkt do lidera. Bilans bramkowy to 18 zdobytych i 11 straconych. To dosyć sporo. Przeciwnicy zajmują 6 miejsce mając 5pkt mniej a ich bilans bramkowy wynosi 13 zdobytych i 14 straconych.Ostatnio Fram jak i Throttur mają z oberami pod górke bo ostatnie 4 mecze gram to było under 2,5. Dziś spodziewam się goli i myślę ze obie drużyny nie będą się bronić. Widze tutaj over 2,5 jak i to że obie drużyny srzelą po kurie nie wysokim po 1.59 na unibecie. Do jakiegos dubla mysle ze można dorzucic.
Wostatnim meczy obu drużyn padł wynik3:2 dla Throttue ,wcześniej wygrał Fram 1:0 a jeszcze wcześniej było 2:2. Fram jest równiez w gorszej formie ponieważ w ostatnich 5 meczach zdobyli tylko 4pkt zdobywając 3 gole a tracąc 7. Gospodarze ugrali 8 pkt i 8gol strzelili z czego 7 stracili. Tak jak napisałem,dziś wydaje mi się że mecz bedzie otwarty i dlatego taki jest mój typ.


Powodzenia!!!
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukee 178

lukee

Użytkownik
Ja dałem sobie tylko overy 2,5 w meczu PArtizanu i Rijeki + Qarabag wygrana ale dla sportu. Jak nie wejdzie trudno ???? Takich meczy chyba nie warto na HC grubo bo to zawsze może z jeden gol zabraknąć.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Hibernians - Red Bull Salzburg - under 0,5 Hibernians
Rijeka - The New Saints - under 0,5 The New Saints
Partizan - Buduczność Podgorica - under 0,5 Buduczność Podgorica
AKO: 2.52, ale za drobne, bo wiadomo, że gdzieś moze być wpadka.
śmierć ⛔
@A jednak jeszcze Bozia dała szansę
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom