>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
wsc 166,6K

wsc

Użytkownik
Na dzisiaj wieczór z NBA Cleveland kurs @3.45 w STS . Moim zdaniem nie skończy sie wynikiem 4-1 dla Golden za duze straty finansowe jak i moralne finałów nba .
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Przed chwilą włączyłem Trento,o co chodzi z Suttonem na ławce,co on tak głową kręci ? Kontuzja,to pozamiatane,bo Trento ma 7 zawodników ?
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Przed chwilą włączyłem Trento,o co chodzi z Suttonem na ławce,co on tak głową kręci ? Kontuzja,to pozamiatane,bo Trento ma 7 zawodników ?
Naciągnął chyba dwugłowy.. To co, wychodzić z tego zakładu? Ogarnęli się nieźle w drugiej kwarcie i mogli nawet prowadzić do przerwy
poza tym trento ma 10 zawodników, 9 bez Suttona ;)
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Naciągnął chyba dwugłowy.. To co, wychodzić z tego zakładu? Ogarnęli się nieźle w drugiej kwarcie i mogli nawet prowadzić do przerwy
Jeśli Sutton nie zagra,to zostaje im 6 zawodników,plus Houdge ma 3 faule i mimo ,że Venezia jest cienka, to pewnie to ogarnie .Sutton to ich najlepszy grajek. Jak ktoś zainwestował dużo,to bym dla świętego spokoju,zamykał.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Achtung!!!!
Kto pograł mój typ na Trento,niech zamyka jak może,bo Sutton chyba nie zagra.Venezia musiałaby zagrać bardzooo źle,żeby przegrać z 6 zawodnikami.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Naciągnął chyba dwugłowy.. To co, wychodzić z tego zakładu? Ogarnęli się nieźle w drugiej kwarcie i mogli nawet prowadzić do przerwy

poza tym trento ma 10 zawodników, 9 bez Suttona ;)
Tak,tylko 7 normalnych,reszta statysci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom