>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
R 367

romeo12345

Użytkownik
No niestety ⛔⛔⛔ kierunek był dobry ale w ostatniej kwarcie zaczeły ostro rzucać. A tyle się nasiedziałem nad tym meczem:-( No nic. Sprubuje jeszcze dzisiaj coś wybrać z wnba. Jak znowu nie wejdzie to odpuszczam tą lige jak nba.
Przeglądnąłem bardziej wnikliwie tą lige i stwierdzam, że underów tu nie ma sensu grać. Za często się zdarza, że w ostatniej kwarcie rzucają jakoś nienormalnie dużo punktów. Pomyśle tu za to nad overami.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Cześć szlachta! Żeby w fortunie zagrać Wawrinka +6.5 gema to należy w zakładzie
Nadal (-6,5g ) - Wawrinka obstawić dwójkę? Wydaje się to oczywiste w sumie ale wolę dopytać niż potem się zdziwić bardzo heh
Dzięki za pomoc! ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Przeglądnąłem bardziej wnikliwie tą lige i stwierdzam, że underów tu nie ma sensu grać. Za często się zdarza, że w ostatniej kwarcie rzucają jakoś nienormalnie dużo punktów. Pomyśle tu za to nad overami.
Gorszej ligi na granie underuv od Wnba,to ciężko znaleźć.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
No niestety ⛔⛔⛔ kierunek był dobry ale w ostatniej kwarcie zaczeły ostro rzucać. A tyle się nasiedziałem nad tym meczem:-( No nic. Sprubuje jeszcze dzisiaj coś wybrać z wnba. Jak znowu nie wejdzie to odpuszczam tą lige jak nba.
Przeglądnąłem bardziej wnikliwie tą lige i stwierdzam, że underów tu nie ma sensu grać. Za często się zdarza, że w ostatniej kwarcie rzucają jakoś nienormalnie dużo punktów. Pomyśle tu za to nad overami.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Puchar Filipiny w kosza, linia 194,5 nie za niska? Co myślicie?
Ginebra,gra dobrze w defensywie, różnie może być,ja bym raczej na live z liniami poczekał na Filipinach.
Może trochę kurs podskoczy na Ginebre w trakcie i trzeba ich zagrać,bo powinni to wygrać.
Ginebra win.
Zupełnie inne style gry prezentują te ekipy Tnt, szybki basket, ma w składzie kilku dobrych zawodników ma, ale jakoś nie widzę ich z tak dobrze ułożonym zespołem jak Ginebra.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Jak w sts rozliczany jest krecz ? miałem spotkanie Krunic - Cadantu
Postawiłem Cadantu win 4 gem - Było 3:0 i 40:0 do Krunić i koniec krecz - czego się spodziewać ?
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Jak w sts rozliczany jest krecz ? miałem spotkanie Krunic - Cadantu
Postawiłem Cadantu win 4 gem - Było 3:0 i 40:0 do Krunić i koniec krecz - czego się spodziewać ?
Zwrot powinien być ale z Ciebie farciarz.Ja miałem mocno Krunic pograną i Cadantu fajny teatrzyk odwaliła.Nic jej nie dolegało i nagle nawet chodzić nie może...:grin:Grasz po medical time na gem zawodniczki, która go wzieła? Jak widać było,że ona kombinuje żeby tego meczu nie dograć?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom