>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Mefiuu poleciał ;o
Czerwona kartka i wykluczenie z konkursu
Edycja posta po zakończonym meczu (z pierwotnego -1,5 seta na -2,5 seta)
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
jak wejdzie to wtedy sie pofatyguje nie zapeszam ale jak ktos tu pisal cos czuje ze emocje szybko uciekna po 1 gemie a wtedy bede maks wkurr
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
ktos wie czemu LOKOLI zachowal sie jak pajac nie podajac reki Klizanowi? widzialem ta sytuacje na filmiku ale nie znam przebiegu spotkania
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
zeballosa mocno polecam jutro ivo podziekujemy troche prawdziwego tenisa potrzeba..makarova rowniez mocno polecam do tego nadal thiem carreno busta raonic i baaaardzo grubo dimitrov mysle ze 30
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
AKO 100 za 200 zl????!!!!

Sorry ale...

Bueeeehehehehehehe
co wy nie wierzycie jak ja czesto tak gram i czesto jest o wlos..ciulanie dla mnie jest bez sensu bo i tak wynajde singla na ktorym uwale ...a Wielkie Szlemy szczegolnie 1 i 2 runda wale ako kazdy wielki szlem...mam drabinke ktora typuje przed turniejem i tak od kilku lat i powiem wam ze..nie sugeruje sie kursami tylko typuje.kto nadaje sie do next rundy..w ten sposob w przekroju calego turnieju skutecznosc typowania u mezczyzn wynosi ponad 80 proc u kobiet ponad 60 ...ale baby to dramat juz kilka razy wlasni3 taki3 ako mo zabraly...halep pamoetam ostatnio.z rogers i wiele takich kuponow po 30 meczow a lubie sts bo tam moge duzo meczow wale podatek czy wygeam 20k czy 15k
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
poza tym jak wrzucam typy live tez nie podaje kursu..poniewaz.przestalem.sie nim sugerowac co wychodzi na lepsze sprawdzcie sobie...a po drugie w tenisa obstawia.sie. wybierajac chwile a chwila.potem bet moze byc nieoplacalny doslownie po 1 pilce..kto trafi.w.dobry moment sam moze decydowac o becie i czy kurs go zadowala do ryzyka..stosujac te metode duzo.wiecej typow trafiam
 
psychol32 442,3K

psychol32

Użytkownik
Rok temu zagrałem w sts taśmę. Dokładne nie pamiętam 23 albo 25 meczy i nie wszedł ostatni typ Gent-Wolfsburg 1X. Ako miałem grubo ponad 1k
Bym pokazał ale w sts tylko pół roku wstecz można patrzeć historię zakładów. Na czacie dzisiaj pisałem by mi udostępnili to powiedzieli że nie ma szans
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Rok temu zagrałem w sts taśmę. Dokładne nie pamiętam 23 albo 25 meczy i nie wszedł ostatni typ Gent-Wolfsburg 1X. Ako miałem grubo ponad 1k
Bym pokazał ale w sts tylko pół roku wstecz można patrzeć historię zakładów. Na czacie dzisiaj pisałem by mi udostępnili to powiedzieli że nie ma szans
moj best na razie to za 50 zl.zagralem 4 dokladne wyniki na wimbledonie 2 x 3 1 i 2 x 3 2 i wpadlo 20k...tak jakby zagrac murray 3 1 nishi 31 taonga 32 klizan 32..ako ok 400 lekko ponad
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
no i ja właśnie nie rozumiem grania takich taśm. Dla mnie lepiej znaleźć jeden kurs za 5 lub wyżej, niż po małych kursach ako 10. Dużo więcej zbędnych emocji i potem te myśli, że można było ten jeden mecz inaczej obstawić i już by się było na hawajach..
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
no i ja właśnie nie rozumiem grania takich taśm. Dla mnie lepiej znaleźć jeden kurs za 5 lub wyżej, niż po małych kursach ako 10. Dużo więcej zbędnych emocji i potem te myśli, że można było ten jeden mecz inaczej obstawić i już by się było na hawajach..
z koncowka.sie zgodze ale..ja wole tak...single mi nie wychodza za duzo typow gram 5 wejdzie 3.nie i wszystko oddane
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Większość zaczynała od długich taśm i nie patrzyła na kursy. Pamiętam x lat temu jak największym stresem było to czy Pani w stsie zapyta o dowód a nie to czy mecze wejdą. Ale akurat w tym omawianym przypadku wszyscy wiedzą że screena nie będzie. Na szczęście większość ma na to wyjebkę i prawidłowo
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Rok temu zagrałem w sts taśmę. Dokładne nie pamiętam 23 albo 25 meczy i nie wszedł ostatni typ Gent-Wolfsburg 1X. Ako miałem grubo ponad 1k
Bym pokazał ale w sts tylko pół roku wstecz można patrzeć historię zakładów. Na czacie dzisiaj pisałem by mi udostępnili to powiedzieli że nie ma szans
Wieeze że ktoś grasię ako 100 , 1000 czy 10 000 a nawet wiecej ale z AKO 100 za 200zl czy innej waluty mam po prostu beke :grin:
 
psychol32 442,3K

psychol32

Użytkownik
Ja to taśmę zrobiłem dla zabawy z nudów jadąc pociągiem . Normalnie to bym czegoś takiego teraz nie grał. 15 lat temu jak zaczynałem zabawę z bukmacherką to często się zdarzało tak grać ale stawki wtedy były po 2-5 zł że względu na brak budżetu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom