>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
L 234

lalus85

Użytkownik
i to jest wlasnie to - pelna logika u bab , 3 kwarty underowe i 4 kwarta na ponad 50 - tego sie nie da komentowac
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Atlanta -3.5 na mecz @ 1.87 5Dimes
i po co ten faul na koniec? przeciez jakby rzucili nawet za 3 to nic by to nie zmienilo...⛔ ⛔ ⛔ 3kwarta na plus, czyli na zero mecz.
1sza kwarta 38
2ga kwarta 23
3cia kwarta 34
4ta kwarta 53 hehe, znowu cuda:p tam to tylko overki jak linia zejdzie do pewnego poziomu.
p.s. Linia 163 w pre, a wiec oddsmakerzy machneli sie znowu dwucyfrowka, bo az 12 pkt.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Aaaa bo bym zapomnial. Quilmes 92:87 Bahia...92+87=179...linoa w pre 155.5, bagatela 24 pkt:p Przed samym meczem kurs na Under 155.5 spadl z 1.93 na 1.88 w Pinnacle...Buki do konca nie wiedzieli czy wynik zakonczy sie 154,155, czy tez 156 dlatego nerwowka z kursem do samego konca...:p:p
 
5567 719

5567

Użytkownik
Oby do poniedziałku Panowie, tzn. do nocy z poniedziałku na wtorek naszego czasu (2.00), bowiem wtedy zaczynamy Finał NHL. Potem jakoś doczołgamy się do nocy z czwartku na piątek (godz. 3.00), kiedy to zacznie się Finał NBA;). US Sports rulezzzzz :cool:
Dobrze, ze chociaż ten RG dziś rusza, to będzie się cos dzialo, bo jak ligi europejskie w kopaną pokończone to posucha lekka.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Oby do poniedziałku Panowie, tzn. do nocy z poniedziałku na wtorek naszego czasu (2.00), bowiem wtedy zaczynamy Finał NHL. Potem jakoś doczołgamy się do nocy z czwartku na piątek (godz. 3.00), kiedy to zacznie się Finał NBA;). US Sports rulezzzzz :cool:

Dobrze, ze chociaż ten RG dziś rusza, to będzie się cos dzialo, bo jak ligi europejskie w kopaną pokończone to posucha lekka.
Takie wielkie imprezy to duzo policjantow i ochrony potrzeba...:p
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Regatas wygra 4ta kwarte @ 3.92 5Dimes
e: Pogralem, napisalem i spadlo do 2.25
28:27 ✅ ✅ ✅
93:90...183...linia pre 162.5, buki machneli tym razem tylko o 21 pkt. Patrzac z perspektywy 24 w Quilmes, to zawsze to jakis postep hehe
Olimpico +5.5 @ 1.91 5Dimes
Olimpico co za przechwyty!
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
28:27 ✅ ✅ ✅

93:90...183...linia pre 162.5, buki machneli tym razem tylko o 21 pkt. Patrzac z perspektywy 24 w Quilmes, to zawsze to jakis postep hehe

Olimpico +5.5 @ 1.91 5Dimes

Olimpico co za przechwyty!
95:88...⛔ ⛔ ⛔ glupie bledy w koncowce.

183 pkt...w pre 166, czyli tylko 17 pkt, buki coraz lepiej zacisniaja linie:p
 
5567 719

5567

Użytkownik
95:88...⛔ ⛔ ⛔ glupie bledy w koncowce.

183 pkt...w pre 166, czyli tylko 17 pkt, buki coraz lepiej zacisniaja linie:p
ej ti pi, pewnie teraz warujesz ten ostatni meczyk WNBA dziś? zgadłem? :grin:
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
ej ti pi, pewnie teraz warujesz ten ostatni meczyk WNBA dziś? zgadłem? :grin:
a jak!:p pograne Phoenix wygra 1sza kwarte kurs 1.9 przy stanie 10:11, a pozniej dokladka -8.5 do ht @ 1.87. Mam nadzieje ze ogarna.
 
5567 719

5567

Użytkownik
a jak!:p pograne Phoenix wygra 1sza kwarte kurs 1.9 przy stanie 10:11, a pozniej dokladka -8.5 do ht @ 1.87. Mam nadzieje ze ogarna.
ja mam Phoenix over 81,5 @1,80 pre, ale nie wiem, nie wiem...
 
5567 719

5567

Użytkownik
to juz mozesz dzwonic do ksiegowej:p
46pkt do HT, 36 pkt w II połówce niby powinny ogarnąć, ale nie takie rzeczy juz me stare i doświadczone oczy widziały. Gdyby wynik był bardziej wyrównany to byłbym spokojniejszy.
A do księgowej to teraz i tak nie dzwonie, bo rozemocjonowana walką Różala i napita browczykami pewnie śpi w najlepsze ^^
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
46pkt do HT, 36 pkt w II połówce niby powinny ogarnąć, ale nie takie rzeczy juz me stare i doświadczone oczy widziały. Gdyby wynik był bardziej wyrównany to byłbym spokojniejszy.
Masz racje. Ja za to za firanki gram New Zeland:p Under 45.5 w 1szej kwarcie Super Rangersow @ +1.87 5Dimes
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ostatnie dni u mnie to kilka zakladow (chyba z 8) z WNBA i wszystko na plus. Teraz 81,5 pograny, po q3 76 zrobily. Gram tylko overy na spotkania lub na druzyny, a tam gdzie mam wątpliwości to nie gram nic. Polubilem te babki hehe.
O i over zrobiony na 9min. przed koncem meczu. I like it!
Kurde one tu rzuca ponad 100 pkt na luzie. W takich chwilach człowiek zaluje, ze nie wjechal w to all in haha.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Malo dzisiaj fajnych meczy w 1 dniu RG. Kvitova 1.25 biore w ciemno , mimo iz jest po tej skomplikowanej kontuzji. Przy tak slabej obsadzie na tegorocznym RG nawet moge zaryzykowac ze Kvitova wezmie szlema kurs 40. Wszystko sie moze zdarzyc przy tak slabej obsadzie ten kurs to value. Kiedys byla w polfinale. Kuznetsova jak sie zepnie tez moze wygrac Szlema.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom