>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Dimitrov 6-4 *3-1 -&gt; 4-1 w 3 secie -&gt; 6-3 w TB 3 seta -&gt; przegrany mecz.


????????
 
D 0

dutra

Gość
Świetny mecz, Thiem do końca powalczył :cool:
A co do Kyrgiosa to się w dziale ktoś produkował że różnie może być ze zdrowiem.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Dimitrov 6-4 *3-1 -&gt; 4-1 w 3 secie -&gt; 6-3 w TB 3 seta -&gt; przegrany mecz.


????????
Nie przesadzaj - mecz na znakomitym poziomie,a juz tie istny kosmos - Thiem to juz gwiazda tenisa,a Dima troche pech - ale pisalem,ze mecz na styku,to i nie ma co pisac,ze Dimitrov to faworyt po 1 secie...No ale ja to pisze od paru dni,a ludzie zamiast kasowac money,to dokladaja i traca...
 
5567 719

5567

Użytkownik
Nie przesadzaj - mecz na znakomitym poziomie,a juz tie istny kosmos - Thiem to juz gwiazda tenisa,a Dima troche pech - ale pisalem,ze mecz na styku,to i nie ma co pisac,ze Dimitrov to faworyt po 1 secie...No ale ja to pisze od paru dni,a ludzie zamiast kasowac money,to dokladaja i traca...
Ale z czym mam nie przesadzac? napisałem tylko fakty, 0 opinii własnej. Niesamowite, ze nawet w takim przypadku mozna być na tym forum zaatakowanym :grin::grin:
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Jak myślicie organizatorzy/ktoś z góry pozowoli na finał Nadal/Djoko? Ciągle jak czekamy na finał Nadal/Federrer - Murray/Djoko to dzieją się dziwne rzeczy. Zapewne nie chcą pokazać, że ten ich cały ranking ATP to tylko cyferki, ale przecież każdy o tym wie. Ja poczekam na live z tym Kyrgiosem, ale tak czysto sportowo to ten czajnik tam wiele nie zdziała :grin:
 
W 181

wyar

Użytkownik
Ale z czym mam nie przesadzac? napisałem tylko fakty, 0 opinii własnej. Niesamowite, ze nawet w takim przypadku mozna być na tym forum zaatakowanym :grin::grin:
Dolozyles emotikonke,a to oczywisty komentarz... Poza tym nie zauwazylem mojego ataku na Ciebie,no ale skoro czujesz sie atakowany,no to czas odwiedzic specjalistow :razz: ;-)
 
5567 719

5567

Użytkownik
Dolozyles emotikonke,a to oczywisty komentarz... Poza tym nie zauwazylem mojego ataku na Ciebie,no ale skoro czujesz sie atakowany,no to czas odwiedzic specjalistow :razz: ;-)
No i co tu Ci nie pasuje, bo nie kumam? Z czym tu się nie zgadzasz? Weź mi to wyjasnij :grin: Napisalem jaki był przebieg meczu i to wszystko. Masakra...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom