>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dlaczego bijecie brawo nasterydowanemu 20 latkowi, a nie Kliczko, który ma swoje lata i miał szansę nawet wygrać. Uprawiacie jakiś sport?
PS. Bez spiny.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Dlaczego bijecie brawo nasterydowanemu 20 latkowi, a nie Kliczko, który ma swoje lata i miał szansę nawet wygrać. Uprawiacie jakiś sport?
PS. Bez spiny.
miał przecież niby też problemy z narkotykami, no taki chłopaczek z osiedla się wybija i obija Kliczkę, jak dla mnie dobry motyw ;) a widzieliście filmik jak pierwszemu trenerowi kupił BMW za 100 tysi funtów ???? ?
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
dajcie spokoj, murzyni maja po prostu predyspozycje do takich sportow
Tak i nie, to, że wszedł na bombe przed tą walką wie nawet dziecko. Po Kliczko nie było zbytnio widać, jednak zrzucenie tylu KG przed walką i zachowanie muskulatury też mówi za siebie. Nie chce oskarżać nikogo, jednak czekam na walkę Joshua - Wilder i wjeżdżam za przedpokój za Joshue :]
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
miał przecież niby też problemy z narkotykami, no taki chłopaczek z osiedla się*wybija i obija Kliczkę, jak dla mnie dobry motyw ;) a widzieliście filmik jak pierwszemu trenerowi kupił BMW za 100 tysi funtów ???? ?
najlepsze jest to ze zaczal trenowac boks w wieku 19 lat ???? cos pieknego :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Washington Capitals @2.10
Jak ostatnio grałem na pingwinów, tak moim zdaniem dwa kolejne pojedynki wygrają kapitanowie, i to w regulaminowym czasie gry.
Stawka 1.5 płaskiej stawki bukmacher: BaH
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Który agent podawał zakończenie kariery przez Kliczkę po kursie 6,50 jako promocję? ????
Kliczko ma jeszcze podpisany kontrakt na 3 walki (miał podpisany na 5 w 2015 roku) ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Czy spokojnie to nie wiem, bo punktowo też było koło remisu.
No jak na moje to spokojnie by to wziął na punkty. Jeden i drugi był liczony, ale Joshua prócz tego nic szczególnego nie pokazał, a Kliczko go cały czas obijał. Ale nawet bym się nie zdziwił gdyby rzeczywiście Joshua wygrał na te punkty, w końcu Anglik w Anglii, nowa nadzieja boksu i takie tam.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Szkoda Kliczko ???? jak nie lubie Beyonce Wildera to uważam ze taki kryzys kondycyjny Aj&#39;a wykorzystałby i steryd byłby cieżko znokautowany
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom