>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Mecz się jeszcze nie skończył, wiadomo, ale chyba 100 w plecy ???? . Panowie, a co sądzicie na nocke Boston Celtics win - 1.80? Przecież Chicago bez Rondo to całkiem inna drużyna, a chcę zagrać tak za 3 stówki ???? .
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Hmmm.. wydaje Ci się. ;) Dąbrowa jako tako tak. Ale admini np. ratownicy medyczni etc. Taka klasa lekko średnia bym powiedział ;)
Taka niższa klasa, niższa jak pół kraju
Mówią na to próg ubóstwa, tutaj ludzie se radzą

Tak jakoś mi się z Kę skojarzyło :cool:
No jasne, do Dąbrowy nic nie mam, chociaż mówienie o sobie w trzeciej osobie liczby pojedynczej jest śmieszne, typu &quot;dzisiaj ja przyszedł i się napił&quot; ????

W ogóle ciekawy temat się wkręcił.
Czyli to są normalne ziomki, których świat kręci się wokół kielona? :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Oglądam ten mecz Oklahoma - Houston od połowy dopiero. Gdyby Harden zagrał tutaj nie mówię na dobrym, ale &quot;przyzwoitym&quot; poziomie, to ta Oklahoma jest rozjechana, a tak faktycznie może być 2:2 w serii ???? .
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Rzadko oglądam NBA, ale teraz włączyłem i jak można rzucać wolne jak ten Roberson z OKC, na 4 faule teraz na nim trafił chyba tylko raz dwa wolne, ja bym celniej rzucał, serio tego nie da się wytrenować?
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Rzadko oglądam NBA, ale teraz włączyłem i jak można rzucać wolne jak ten Roberson z OKC, na 4 faule teraz na nim trafił chyba tylko raz dwa wolne, ja bym celniej rzucał, serio tego nie da się wytrenować?
Druga najniższa skuteczność w NBA z rzutów wolnych ???? . Nawet 50% chłop nie ma xD.
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Pierwszy raz widze coś takiego, że specjalnie faulują, bo nie potrafi rzucać, aż mi się go szkoda trochę zrobiło. Ale nie wierzę że tego nie da rady wytrenować, w takim NBA to nikt poniżej 80% nie powinien schodzić
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Co teraz zrobiła Oklahoma!? Świetnie rozegrany 2 rzut wolny przez Adamsa, Westbrook trafia za 3pkt - niesamowity rzut, 11 sekund do końca i oni nie faulują, hahaha, Nene za 2pkt, do tego faul i +1pkt z wolnego ???? . Pięknie xD.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nie siedzę totalnie w NBA, ale jak obejrzałem 4 kwartę to proponuję, aby tego trenera OKC to zwolnili w trybie pilnym jutro ????
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Mecz się jeszcze nie skończył, wiadomo, ale chyba 100 w plecy ???? . Panowie, a co sądzicie na nocke Boston Celtics win - 1.80? Przecież Chicago bez Rondo to całkiem inna drużyna, a chcę zagrać tak za 3 stówki ???? .
Ponawiam pytanie, mecz zaczyna się za około 30 minut ???? .
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Nie siedzę totalnie w NBA, ale jak obejrzałem 4 kwartę to proponuję, aby tego trenera OKC to zwolnili w trybie pilnym jutro ????
niby czemu? Roberson? Wszedł Grant i przejebał im mecz
up: no ja załadowałem w Boston
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom